Jakim wiosennym kwiatem jest twój zwierzak? Rozwiązanie quizu

fot. Shutterstock

W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 3/2021, który ukazał się 8 marca opublikowaliśmy quiz. Którym wiosennym kwiatem jest twój zwierzak? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Zawsze podejrzewałeś, że w twoim zwierzaku drzemie druga natura? I pewnie masz rację! Rozwiąż nasz prosty test, a dowiesz się, którym wiosennym kwiatem jest twój pupil.

Jakim wiosennym kwiatem jest twój zwierzak?

Na przedostatniej stronie gazety Mój Pies i Kot nr 3 umieściliśmy quiz. Aby go rozwiązać, przygotuj kartkę i długopis. Przeczytaj też uważnie pytania i zaznacz te odpowiedzi, które najbardziej pasują do twojego pupila. Chcesz wiedzieć, którym wiosennym kwiatem jest twój zwierzak? Policz, która odpowiedź, A, B, C czy D pojawia się najczęściej i sprawdź rozwiązanie.

Przewaga odpowiedzi A

  • Tulipan

Wygrzewanie się na słońcu lub spacer podczas wiosennej mżawki to ulubione zajęcia twojego pupila? A jeśli przy tym nie lubi się kłócić, jest wierny, ale ma w sobie coś ze zwierzaka – cebulaka to znak, że twój pupil to tulipan!

fot. Shutterstock

Przewaga odpowiedzi B

  • Zawilec

Twój zwierzak to uparty jak osioł, zamknięty w sobie wariatuńcio? Lubi spacery (o ile nie wyciągasz go na dwór zimą), ale i tak najchętniej spędza czas zawinięty w koc jak naleśnik? To może znaczyć tylko jedno. Drzemie w nim zawilec!

fot. Shutterstock

Przewaga odpowiedzi C

  • Narcyz

Jest zapatrzony w siebie i tego samego oczekuje od ciebie – abyś go wielbił, rozpieszczał i spełniał wszystkie jego zachcianki. Czy to dokładnie opisuje twoją relację z pupilem? To znak, że twój zwierzak to narcyz.

fot. Shutterstock

Przewaga odpowiedzi D

  • Bratek

Troskliwy, zabawny, możesz na niego liczyć w trudnych chwilach. Można nawet powiedzieć, że ma na ciebie leczniczy wpływ. Jest za pan brat nawet z  W takim razie jest bratkiem!

fot. Shutterstock

I co Wam wyszło? Jakim kwiatami są wasze pupile? Dajcie nam znać w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments