Wstydliwa zemsta na psie


Posiadanie psa czasem wiąże się z sytuacjami, których wolelibyśmy uniknąć. Nawet najlepsze wychowanie i szkolenie nie gwarantują, że właściciel przewidzi, na jaki pomysł tym razem wpadnie jego pupil. Posiadacze czworonogów znaleźli jednak pewien sposób i… zjednoczyli się w internecie.

. Strona powstała dla tych właścicieli czworonogów, którzy chcą publicznie zawstydzić swojego psa i zemścić się (z humorem!) za jego zachowanie.

Okazuje się, że mnóstwo psów ma coś na sumieniu, dlatego fotografowanie pupila z listem, w którym wyznaje on swoje przewinienia, natychmiast stało się hitem internetu, a strona już po kilku dniach miała tysiące odwiedzin i codziennie przybywały na nią setki nowych zdjęć.

Wiadomo, że niepożądane zachowania wynikają najczęściej z błędów w wychowaniu, a pies zawstydzony w internecie nie zmieni swoich nawyków, ale umieszczanie i oglądanie zdjęć często pomaga rozładować atmosferę… Na przykład wtedy, gdy znajdziemy kolejną parę pogryzionych butów czy wygrzebane śmieci z kosza.

. KO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments