Wychowaj pupila z KrakVetem


Nieposłuszny, niesforny pies na spacerze to utrapienie wielu właścicieli. Najlepszym sposobem na okiełzanie czworonoga jest kurs dobrego wychowania. Kogo nie stać na kosztowne lekcje, może wziąć udział w konkursie firmy KrakVet. Nagrodą jest bezpłatne miesięczne szkolenie dla psa i jego pana.

Gdyby wszystkie nasze psy były grzeczne, słuchały naszych poleceń, z pewnością mniej byłoby nieprzewidzianych sytuacji, szczególnie w miejscach publicznych. Posłuszny pies jest też mniej kłopotliwy w domu, co z pewnością umacnia przyjacielskie relacje między czworonogiem i jego panem.

Niestety udział w dostępnych szkoleniach, czy to grupowych, czy indywidualnych, nie jest jeszcze w Polsce tak powszechny, jak w wielu krajach Europy. Często przyczyną jest błędne myślenie, że psa nie trzeba wychowywać, lub po prostu brak funduszy na zwykle dość kosztowne lekcje.

Firma KrakVet, doskonale znany miłośnikom zwierząt internetowy sklep zoologiczny, postanowiła wyjść naprzeciw swoim klientom i uruchomiła program pod nazwą Akademia KrakVet. Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie, zgłaszając się na stronie www.akademiakrakvet.pl. Nagrodą dla wielu uczestników konkursu jest właśnie udział w miesięcznym szkoleniu psów pod okiem doświadczonej behawiorystki Sonii Maciuszek.

Pierwsze zajęcia dla 50 uczestników (uwaga! jeszcze przyjmowane są zgłoszenia) ruszają 16 listopada na ul. Na Błonie 55 w Krakowie. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w małych grupach liczących maksymalnie pięć psów.

W przyszłości firma KrakVet zamierza organizować takie szkolenia cyklicznie, nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce. „Tresura to nie tylko mechaniczne wykonywanie poleceń, uważamy, że jest to tworzenie relacji opierającej się na współpracy, zaufaniu i przede wszystkim właściwej komunikacji. Komunikacji, której brak przejawia się negatywnym zachowaniem psa. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć akcję darmowych szkoleń”  powiedział Marek Batko, właściciel firmy KrakVet. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments