Z bokserem podziel się opłatkiem


Fundacja SOS Bokserom organizuje świąteczną akcję zbierania karmy i przedmiotów potrzebnych do przetrwania porzuconym psom tej rasy.

Koce, zabawki, legowiska, śpiwory, obroże, smycze, szelki, miski, kubraczki, karma i leki  wszystkim tym można się podzielić ze zwierzakami. Ale jedzenie to nie wszystko, bezdomne zwierzęta najbardziej potrzebują domu. O czym może myśleć samotny, skazany na poniewierkę pies? Tak sobie to wyobrażają wolontariusze fundacji:

Kochany człowieku pachnący miłością. Czy w święta chciałbyś być sam?
Ja jestem tak bardzo samotny… Me bokserze oczy robią się wilgotne.
Chcę poczuć twój zapach i miłość…
Będę z wdzięczności zlizywał ci łzy smutku i radości.
Trwał przy tobie w chorobie i zdrowiu.
Nie opuszczę cię. Nie zdradzę. Nie przestanę kochać.

Mówi się „wierny jak pies” i to jeden z największych komplementów, jakie może usłyszeć człowiek.  A ów człowiek często odwdzięcza się wiernemu przyjacielowi tym, że w drodze na rodzinne święta przywiązuje go do cmentarnego płotu czy ogrodzenia parku – mówią o swoich doświadczeniach wolontariusze Fundacji SOS Bokserom. Dlatego proszą o pomoc dla swoich podopiecznych. Paczki można przekazywać na adres: ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa (mieszkańcy Warszawy mogą je przynieść osobiście po kontakcie telefonicznym z Germaine: tel. 609 002 500). MC

Wydarzenie akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/252354831558727/.

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments