Ze ścieku do domu


Mały czarny piesek z białym krawatem mieszkał w rurze kanalizacyjnej pod 12-pasmową autostradą w Los Angeles. Nie przeżyłby, gdyby nie wolontariusze Hope for Paws.

Z informacją o małym przerażonym piesku, który mieszka w kanale pod autostradą, zadzwoniono do organizacja Hope for Paws. Wolontariusze natychmiast pojechali na miejsce. Zabrali z sobą kratę, by zablokować z jednej strony rurę kanalizacyjną. Zrobiła to Lisa Chiarelli, a Eldad Hagar skierował się w stronę Frankiego, bo tak go nazwali. Pies był bardzo przerażony, ale nie było innego sposobu, by go wyciągnąć z pułapki, w której się znajdował.

Dopiero po jakimś czasie udało się założyć trzęsącemu się jak osika Frankiemu smycz, a potem okryć go kocem i zabrać do domu, w którym od jakiegoś czasu przebywa, czekając na adopcję, suczka Miley znaleziona w strasznym stanie na wysypisku śmieci. Ona już zaznała ludzkiej dobroci i odzyskała trochę sił, mogła więc podzielić się nimi z Frankiem. To ona sprawiła, że maleńki piesek przestaje się bać i zaczyna zapominać o tym, co złego spotkało go w dotychczasowym życiu.

>>> Historia Miley z wysypiska śmieci <<<

Frankie i Miley szybko się zaprzyjaźnili. Teraz oba psy po przejściach czekają na ludzi, którzy dadzą im dom na stałe. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments