Kochasz haszczaki? Zobacz Wyścigi Psich Zaprzęgów!


3 grudnia w Runowie haszczaki i nie tylko przybiegły wcześniej niż Święty Mikołaj, by stawić się na starcie drugiej edycji biegów organizowanych przez Osadę Psów Północy.

Jak zwykle na psich imprezach na starcie zameldowała się przede wszystkim dobra zabawa, bezgraniczne uwielbienie wszystkich uczestników na czterech łapach i hart ducha w pokonywaniu przeszkód: błota, zimna, zmęczenia.

dwa psy

Trasę podsumowała zawodniczka Justyna Wydra: „Trasa ciekawa i wymagająca, dużo zakrętów, dużo błota. BOSKO :)”

zawody   pies i pani z rowerem

Co zobaczycie na zdjęciach – błota było naprawdę dużo. Część z niego zawodnicy zabrali do domu na ubraniach i psach.

na rowerze   kask

Zaprzęgi były, ale były też rowery, biegi i zwykły dogtrekking – wiadomo, że liczy się wspólne uprawianie czegokolwiek, co cieszy psa i człowieka.

pasi zaprzęg

pies z panią na rowerze

mikołaj z psem

Najmłodsi, którzy dopiero marzą o pierwszym starcie, mogli zobaczyć przedstawienie, poszukać prezentów, które dla nich zostawił Święty Mikołaj i też trochę poćwiczyć, żeby już szlifować formę.

zabawa

Oprócz haszczaków różnej maści, wielkości i prędkości, na starcie mogliśmy też zobaczyć malamuty, samojedy, dobermany, owczarki i inne piękne psy.

mikołaj na rowerze i pies   dwa psy i pan na rowerze

Spotkaliśmy na tej imprezie niezwykłego człowieka, Justynę Gettel, której zaprzęg składał się z samych adoptowanych haszczaków, a Justyna przywiozła jeszcze dodatkowe dwa psy, które przygotowuje do adopcji. O tym jednak będzie inny artykuł! Do zobaczenia więc na PSY.PL! MP

zaprzęg psów

piesek

psy

pies

Foto: dzięki uprzejmości załogi DingDog.pl.

Autor: Marzena Polańska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments