Zrywanie łańcuchów oczami dzieci


Do naszej redakcji dotarła przesyłka – list i kilkanaście prac plastycznych wykonanych przez dzieci ze Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 we Wrocławiu. To rysunki o tematyce zwierzęcej, a konkretnie o psach na łańcuchach. Jak dzieciaki widzą ten problem? Zobaczcie sami!

Szanowni Państwo!

Jak każdego roku, dzieci z SSP nr 72 we Wrocławiu biorą udział w akcji „Zerwijmy łańcuchy” poprzez udział w tematycznych zajęciach świetlicowych czy lekcyjnych. W tym roku przesyłam Państwu prace dzieci z kl. III B, które z wielkim zaangażowaniem i emocjami walczą w ten sposób o poprawę losu psów łańcuchowych. To, co zostaje w sercach małych obrońców zwierząt, pozwala wierzyć w lepszą przyszłość.

List przysłał nam wychowawca klasy III B – Michał Przybylski.

Za list i wszystkie prace bardzo, bardzo dziękujemy! W takich chwilach naprawdę mamy nadzieję, że walka o lepsze traktowanie zwierząt ma sens i że warto mówić o tym od najmłodszych lat, bo czym skorupka za młodu nasiąknie… No właśnie.

A czy w Waszej szkole tematyka psów łańcuchowych była w jakikolwiek sposób poruszana? Czekamy na listy – te elektroniczne (redakcja@psy.pl) i te tradycyjne (Redakcja portalu Psy.pl, ul. Miączyńska 50, 02-637 Warszawa).
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments