Zwierz celebryta. Rozwiązanie quizu

fot. Shutterstock

W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 10/2021, który ukazał się 22 listopada opublikowaliśmy quiz. Czy twój zwierz ma zadatki na celebrytę? Rozwiąż quiz i sprawdź!

0 – 16 punktów

Tak! Sukces murowany!  Twój zwierz ma wszystko to, co jest potrzebne, żeby zostać celebrytą. Wdzięk, urodę, spryt i… ciebie przy boku. Drżyj Internecie! Nadchodzi duet niepokonanych. Przygotuj się na lawinę lajków, serduszek, komentarzy. Twój zwierz jest skazany na sukces!

17 – 32 punkty

  • Już jest gwiazdą! Przynajmniej dla ciebie 🙂

Twój zwierz jest niekwestionowaną gwiazdą! A największym fanem jego osoby jesteś… ty sam! I co z tego, że tylko ty lajkujesz jego zdjęcia (zdjęcia, które sam dodajesz…) i tylko ty na ścianie masz nieskończoną ilość malunków, zdjęć, a nawet plakatów ze swoim pupilem w centrum. Mieć takiego wspaniałego celebrytę tylko dla siebie… no powiedz, kto jeszcze może się tym pochwalić?

33 – 48 punktów

  • To się może udać!

Świat potrzebuje nie tylko piękna, ale też humoru i zabawy. A twój pupil może nie jest miss, nie jest też przesadnie bystry, ale m a w sobie to coś, za co tłumy mogą go pokochać. Jest pocieszny, zabawny, szczery i patrząc na niego, nie da się smucić. Jednym spojrzeniem potrafi rozgonić nawet najczarniejsze chmury. Wystarczy, że jest. Takich idoli nam trzeba!

49 – 64 punkty

  • Zapomnij… 

Bycie na świeczniku to zdecydowanie nie jest przeznaczenie twojego zwierzaka.  No nie i już. Porzuć marzenia o celebryckim splendorze dla pupila. On ani tego nie lubi, ani podziw innych nie jest mu potrzebny do szczęścia. Kochaj go takim, jakim jest i za to… że jest!

 

Autor: Alicja Kowalska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments