Weź udział w bezpłatnych szkoleniach dla psów i ludzi

fot. KrakVet

Specjalnie dobrane ćwiczenia, które stymulują psi umysł, nauka komend, dawka wiedzy o psach dla ich właścicieli, a do tego upominki na zakończenie kursu – tak w skrócie będą wyglądać szkolenia, które już wkrótce ruszają w Krakowie. W dodatku zupełnie za darmo!

Akademia KrakVet, bo o niej mowa, startuje z II edycją szkoleń, tym razem przygotowanych z myślą o szczeniakach. I edycja zorganizowana przez największy polski e-sklep zoologiczny KrakVet zakończyła się ogromnym sukcesem, stąd pomysł, by projekt powtórzyć.

W I edycji Akademii KrakVet przeszkoliliśmy aż 50 psów!. W najnowszej edycji również 50 psów ma szansę nauczyć się wielu przydatnych komend i poznać zasady psiego savoir-vivru – mówi Marek Batko, właściciel firmy KrakVet.

Akademia KrakVet

W Akademii KrakVet psy są szkolone zgodnie z najnowszymi światowymi standardami, takimi, jak obowiązują we Francji czy Niemczech. Co to oznacza? Przede wszystkim bezpieczeństwo dla psiaków i ich opiekunów, a także nowoczesne podejście do pracy z psami.

Program zajęć jest tak zaplanowany, by poprawić zachowanie czworonoga w codziennych sytuacjach (absolwent kursu będzie znał aż 20 komend!). Dodatkowo ćwiczenia zostaną specjalnie dobrane, by stymulować szczeniaka do rozwoju psychomotorycznego i intelektualnego.

Część teoretyczna szkolenia przygotowana dla właścicieli to przede wszystkim obalenie popularnych mitów, usystematyzowanie wiedzy, narzędzia przydatne do dalszej pracy z psem i edukacja – np. o sprzątaniu po psach, co powinno być rutynowym zachowaniem każdego opiekuna czworonoga.

Kurs zakończy się egzaminem, a po nim każda para – opiekun i pies – otrzyma dyplom i upominki od sklepu KrakVet, a także od partnerskich firm: Eukanuba, Chaba i Bravo.

Kiedy?

Szkolenie odbędzie się w Krakowie (ale organizatorzy zapewniają, że w kolejnych edycjach akcja pojawi się też w innych miastach Polski). I tura planowana jest w terminie od 9.04 do 5.05 (25 psów), a II tura – od 7.05 do 6.06 (25 psów).

Więcej informacji  i zgłoszenia na stronie www.akademiakrakvet.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments