06.08.2018
Magazyn „Mój Pies i Kot” już w sprzedaży! Wraz z nim – aż trzy superkalendarze
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka możecie znaleźć nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot”, a wraz z nim - aż trzy superkalendarze!
Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć… Połowa wakacji już za nami. Zatem powoli czas pomyśleć o rzeczach, które przydadzą się, by śmiało wkroczyć w nowy rok szkolny. W najnowszym wydaniu magazynu „Mój Pies i Kot” znajdziesz nie jeden, a aż trzy dodatki! Brzmi super? No pewnie, któż z nas nie lubi dostawać prezentów, zwłaszcza takich, które są również praktyczne? Tym razem przygotowaliśmy trzy superkalendarze!
Kalendarz szkolny jest w formie miniksiążeczki, którą możesz włożyć do plecaka lub torby. Od teraz już o niczym nie zapomnisz, bo zawsze będzie przy tobie i w każdej chwili możesz sprawdzić nie tylko plan lekcji, ale też wpisać sobie ważne – dla ciebie – wydarzenia czy informacje.
Drugi dodatek to dwustronny kalendarz ścienny – z psią i kocią stroną, który idealnie będzie ozdabiać przestrzeń nad biurkiem. Ponadto możesz sobie zaznaczać na nim zapowiedziane sprawdziany, aby być zawsze przygotowanym.
Trzy superkalendarze
W nowym numerze magazynu „Mój Pies i Kot” przeczytacie o psach…
- Co zamiast obroży? Szelki! Dowiedz się, jak wybrać te najlepsze
- Czy nasze psy są do nas w czymś podobne?
- Czy jesteś prawdziwym znawcą psich ras? Poznaj 5 mniej znanych ras psów
Ale i o kotach…
- Słoneczko ty moje! Czyli o tym, dlaczego koty kochają słońce
- 5 widocznych oznak, że twój kot musi… przejść na dietę
- A po co ci ten smartfon? Właścicielu kota lub psa – dowiedz się, jak zrobić sobie selfie ze zwierzakiem
Dodatkowo w magazynie krzyżówka (z atrakcyjnymi nagrodami dla psa i kota), wywiad z Joanną Jabłczyńską, psy do adopcji, koty do adopcji i wiele więcej!
Szukajcie w Biedronkach lub zamówcie prenumeratę!
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.