Czy twój zwierz potrzebuje wakacji? Rozwiązanie quizu

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

W magazynie „Mój Pies i Kot” nr 7/2021, który ukazał się 2 sierpnia opublikowaliśmy quiz. Czy twój zwierz potrzebuje wakacji? Rozwiąż quiz i sprawdź!

wyjeżdżasz na wakacje

fot. Shutterstock

Lato – wyczekiwana i upragniona pora roku wielu z nas. Kojarzy się z odpoczynkiem, relaksem, a przede wszystkim z wolnymi dniami! Gdyby ktoś zapytał cię, czy chcesz pojechać na urlopu – bez wahania odpowiedziałbyś: TAK! A zastanawiałeś się kiedyś, co na to powiedziałby twój pupil? Czy twój zwierz potrzebuje wakacji?

Czy twój zwierz potrzebuje wakacji?

Na przedostatniej stronie gazety Mój Pies i Kot nr 7 znajduje się quiz. Przygotuj kartkę i długopis. Przeczytaj uważnie pytania i zaznacz te odpowiedzi, które twoim zdaniem są właściwe na zadane pytania. Chcesz poznać odpowiedź na pytanie, czy twój zwierz potrzebuje wakacji? Policz, która odpowiedź, A, B, C czy D pojawia się najczęściej i sprawdź rozwiązanie.

Przewaga odpowiedzi A

  • Tak, ale tylko z tobą! 

Wakacje? Czemu nie. Pod warunkiem jednak, że spędzisz je ze swoim pupilem. Bo gdyby pupil miał wybierać, zakładamy się, że zamiast przygód i zabawy od rana do wieczora, wybrałby trochę więcej czasu w towarzystwie ukochanego opiekuna. Tego brakuje twojemu zwierzowi najbardziej.

Przewaga odpowiedzi B

  • Wkradła się nuda! Wakacje to przerwą 

Hm.. Mamy nienajlepsze wieści. W życie twojego zwierzaka wkradła się rutyna. Każdy dzień jest podobny do poprzedniego. Nie ma miejsca na spontaniczność i radosne działanie. Pora to przerwać! Czy twój zwierz potrzebuje wakacji? Jak nikt inny! Zorganizuj mu wczasy, takie, na jakie zasługuje i jakie będzie długo wspominał. Zaplanuj to, co lubi – przygotuj przysmaki na piknik, zabierz ulubione zabawki i ruszcie w poszukiwaniu przygód. Na przekór nudzie!

Przewaga odpowiedzi C

  • Nie, całe jego życie to jak jedne wielkie wakacje 

Twój zwierz ma z tobą życie jak w raju. Wiele uwagi, miłości, zabawy, rozrywek i odpoczynku. Od świtu do samego wieczora robi co, co lubi, a każdy dzień to spełnienie zwierzęcych marzeń. Czy twój zwierz potrzebuje wakacji? Właściwie wcale. Ma to, co sprawia, że jest szczęśliwy i zrelaksowany każdego dnia.

Przewaga odpowiedzi D

  • Nie! Od wakacji woli ciszę, stabilizację i spokój 

Cóż… Twój zwierzak z pewnością należy do tej grupy, dla której wakacje są wtedy, gdy nikt nie mąci ich spokoju i nie przeszkadza w relaksie. Zatem jeśli zastanawiasz się, czy twój zwierz potrzebuje wakacji, odpowiedź brzmi: nie! To ostatnie, co jest mu potrzebne do szczęścia. Sprawisz mu radość, jeśli… dasz mu odpoczywać po swojemu.

Co wam wyszło? Wasz zwierz potrzebuje wakacji czy raczej lepiej dla niego będzie, jak zostanie w domu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Koty i Psy - E-booki

Pobierz darmowy ebook o rasach psów

Zapisz się na newsletter i odbierz ebook „50 ras w sam raz do kochania” całkowicie za darmo

Zapisz się