Duży Moś


Czy sobie na to zasłużyłam? Wątpię. Czy przydarzyło mi się kiedyś coś tak wyjątkowego? A skąd! Czy czuję się zaszczycona? Nigdy nie czułam się bardziej. Czy chcecie wiedzieć, o co chodzi? Na pewno. Czy pomożecie? Mocno w was wierzę, bo jak nie wy, to kto? Czy już czas, żeby podzielić się nowiną, zaszczytem, który mnie spotkał? Najwyższy czas.

Szanowni Państwo! To jest Moś. Jak napisano w ogłoszeniu, to „duży Moś” – żywiołowy, energiczny, kochany. Czy spodziewałam się, że kiedyś, ktoś, gdzieś, nazwie moim nazwiskiem psiaka? A jak myślicie… W życiu.

Czy jesteśmy do siebie podobni? Hm, wizualnie, moim zdaniem, „duży Moś” jest zdecydowanie bardziej czarowny – te oczy, te uszy, ta aparycja… Jednak gdy chodzi o charakter, to widzę wiele cech łączących. Jak napisano w ogłoszeniu adopcyjnym – jest wesoły i bardzo kontaktowy. Ja również nie należę do osób naburmuszonych i trudnych w obejściu.

Duży Moś

Duży Moś lubi ruch

„Duży Moś” bardzo lubi ruch i aktywne spędzanie czasu – sport i natura to zawsze był mój świat, miałam nawet zdawać na AWF. W ogłoszeniu jest również zanotowane, iż nasz bohater jest bardzo przyjazny w stosunku do psów i ludzi. I tu, choć do tych pierwszych łączy nas analogiczne nastawienie, to jednak do tych drugich osobiście często pałam dość dużym dystansem i niechęcią, zwłaszcza jeżeli chodzi o stosunek do tych pierwszych.

Gdyby Moś był nazwany od mojego imienia, powiedziałabym, że to mój imiennik, ale jest nazwany od mojego nazwiska, więc chyba jest moim nazwinnikiem. Czy Moś czeka na domek? Już dawno powinien w nim być! Jak również napisano w ogłoszeniu, Moś pięknie chodzi na smyczy, więc chętnie wyprowadzi cię na spacer w ten piękny, wiosenny czas.

Moś

Niech Moś będzie z tobą!

Zostało tylko jedno… Niech Moś będzie z tobą!!! Kontakt w sprawie adopcji – wolontariat Schroniska dla psów w Nowodworze: Dorota (tel. 607 119 526).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments