Mimi – moja iskierka


3 marca, w moje urodziny, odeszła nasza iskierka Mimi. Dopiero dzisiaj jestem w stanie to napisać... Nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl, że będziemy miały siebie tylko na rok...

Najwspanialsze dwanaście miesięcy, które były pełne przygód, ten najważniejszy okres mojego życia przeżyłyśmy razem. Wspólne podróże, wywiady, teledyski. Poznałyśmy wielu wspaniałych ludzi i zaprzyjaźniłyśmy się z niezliczoną ilością kochanych piesków i kotków.

Myślę, że nauczyłaś parę osób miłości i szacunku do zwierząt, nie tylko tych rasowych, ale właśnie takich jak Ty, niechcianych i odrzuconych, które od maleńkości zaznały wiele krzywd ze strony ludzi… Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że trafiłyśmy na siebie, była to miłość od pierwszego przytulenia, od pierwszego wzięcia Cię na ręce!!!! Już na zawsze będziesz częścią mnie, mojej historii i naszej rodziny.

Mimi, przepraszam

Dziękuję Kasi Gromskiej ze Schroniska w Radomiu za udostępnienie ogłoszenia o paromiesięcznym szczeniaku, który potrzebuje rodziny. To byłaś Ty. Dziękuję Joannie Krupie, że mi Cię (wtedy jeszcze miałaś na imię Lida) przywiozła prosto do domu. Dziękuję wszystkim, którzy przez ten czas okazali Ci miłość i dobro.

Przepraszam Cię, Mimciu, za ludzi, którzy Cię na początku Twojego życia skrzywdzili. Przepraszam Cię za człowieka, który odebrał Ci życie, nie zwalniając na pasach, a potem nawet nie zatrzymał się, aby sprawdzić, czy nic Ci nie jest, nie udzielił pomocy. Nie miał nawet na tyle szacunku i empatii…. Przepraszam Cię za tę obrzydliwą, ludzką znieczulicę!!!

Dziękuję Ci, Mimciu, za wszystkie pamiątki, które po sobie zostawiłaś, są teraz najdroższe mojemu sercu. Mowa tu o moich ulubionych butach, które pogryzłaś, złoszcząc się, że zostałaś na chwilę sama w domu. Dziękuję za nasiusianie na mój materac i to parokrotnie 🙂 Dziękuję za ślady Twoich ząbków na moich rękach… To teraz moje trzy najpiękniejsze prezenty!!!

Będziemy walczyć o lepszy los dla zwierząt

Obiecujemy, że będziemy walczyć o lepszy los zwierząt, aż po kres naszych dni!!! Kochamy Cię, córeczko, i nigdy o Tobie nie zapomnimy… Felix, Coco, Zetka, Gaga, Miluś, Mania, mama, tata, babcia i dziadek❤️❤️❤️

Spoczywaj w pokoju i do zobaczenia po tamtej stronie❤️❤️❤️❤️❤️❤️

#mimisarenka

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments