Bluzki, które pomagają zwierzętom


Z okazji tegorocznej akcji „Zerwijmy łańcuchy” firma Risk Made in Warsaw przygotowała specjalne bluzki z długim rękawem, z których dochód zostanie przekazany fundacji Zwierzofani.

„Całkowity dochód ze sprzedaży rzeczy z metką RISK FOR DOGS zasila konto wspierającej schroniska i dbającej o bezdomne zwierzęta fundacji Zwierzofani. Bezpośrednim powodem, dla którego powstała ta linia, jest organizowana przez portal Psy.pl i fundację Zwierzofani akcja społeczna „Zerwijmy łańuchy”. Chciałyśmy zrobić coś ładnego, by wesprzeć coś ważnego” – tak o projekcie bluzek napisały twórczynie marki Risk Made in Warsaw.

   

Aneta i Jan Kurioniowie                                                                     Aneta Kuroń

Bluzki, które ucieszą zarówno miłośników zwierząt, jak i fanów dobrego designu, można nabyć w sklepie internetowym http://petstar.pl/bluzka-risk-for-dogs-special-edition-o_l_1250.html, http://riskmadeinwarsaw.com/browse/risk-for-dogs_5717-k.html i w butiku przy ul. Szpitalnej 6/9 w Warszawie (cena: 169 zł).

   

Sebastian Cybulski                                                                             Jan Kuroń

Za pomoc przy realizacji sesji zdjęciowej dziękujemy Pin-Up Studio. Za wsparcie i wystąpienie na zdjęciach w roli modeli dziękujemy Anecie i Jaśkowi Kuroniom oraz Sebastianowi Cybulskiemu. Za wykonanie fotografii – Celestynie Król (http://celestkrol.com/).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments