Brutus z „Idy” szuka domu

fot. Facebook

Pies ze Zgierza przypadkowo pojawił się w jednym z kadrów „Idy”, pierwszego polskiego filmu nagrodzonego Oscarem. Czy dzięki temu będzie miał szansę znaleźć dom?

Brutus błąkał się po ulicach Zgierza i gdy filmowcy kręcili tam sceny do „Idy”, prawdopodobnie znalazł się w jednym z kadrów. Tak przynajmniej twierdzą zgierzanie, którzy go wypatrzyli w 14 minucie filmu. Dzięki temu trafił do tamtejszego schroniska Medor, został wykastrowany i podleczony. Teraz czeka na kogoś, kto go pokocha. Tak pracownicy schroniska napisali o nim na Facebooku:

Szukamy domu dla Brutusa!
Dokładnie na tym zdjęciu widać bezdomnego Brutusa, który przypadkowo pojawił się w kadrze filmu „Ida”.
Wierzymy, że to dobry moment na znalezienie dla niego nowego domu!
Tego psa znają i spotykają pewnie wszyscy zgierzanie. Codziennie rano zaczyna swoją wędrówkę ulicami P. Skargi, Łęczycką, przebiega obok magistratu, mijając spieszących do pracy urzędników, chwilę pokręci się po placu J. P. i kieruje pod McDonald. Kilka razy dziennie przebiega przez najbardziej ruchliwe skrzyżowanie w poszukiwaniu jedzenia. Jest zapchlony z łysymi placami na plecach i niewidzialny dla zgierskich służb. Najłatwiej jest złapać psa właścicielskiego i ukarać mandatem, ale ten na właścicielskiego nie wygląda to niech się latami błąka. Postanowiliśmy go wykastrować i podleczyć, ale co dalej, nie wiemy, nie chcemy go zamykać w boksie, jest przyzwyczajony do wolności i włóczęgi. Ma ktoś jakiś pomysł?
Bardzo prosimy o pomoc media, reżyserów, aktorów z filmu w szukaniu domku dla niego.
tel. 506 761 221


MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments