Chihuahua Paris Hilton żyła 14 lat


Suczka Tinkerbell była ukochanym psem amerykańskiej celebrytki Paris Hilton. Chihuahua towarzyszyła jej przez 14 lat – nie tylko w zwykłe dni, ale też na bankietach, imprezach i pokazach.

Moda noszenia małych piesków w modnych, drogich torebkach zaczęła się właśnie od Paris Hilton i jej suczki Tinkerbell. Aż trudno uwierzyć, że zwyczaj ten utrzymuje wśród gwiazd (i nie tylko) od tylu lat i nadal nie wyszedł z mody.

Można się zżymać, że noszenie czworonoga w torebce unieszczęśliwia go i sprawia, że pies przestaje być psem, a staje się maskotką… Ale trzeba przyznać, że suczka Tinkerbell była dobrze zsocjalizowana – ze spokojem znosiła błysk fleszy, tłumy ludzi, intensywne zapachy i inne bodźce płynące z otaczającego ją wielkiego świata.

O śmierci Tinkerbell poinformowała na Instagramie Paris Hilton. Napisała: „Mam złamane serce. Jestem smutna i zdruzgotana. Po 14 fantastycznych wspólnych latach moje dziecko, Tinkerbell, odeszło ze starości. Czuję się tak, jakbym straciła członka rodziny. Ona miała wyjątkową, niesamowitą duszę. Tak wiele razem przeszłyśmy. Nie mogę uwierzyć, że odeszła. Będę tęsknić za nią i myśleć o niej przez resztę życia. Kocham cię, Tinky, jesteś legendą i nigdy cię nie zapomnę”. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments