Tego chorego psa wyrzucono na śmietnik! Zobaczcie jego niesamowitą przemianę


Tę biedną sunię z nowotworem ktoś wyrzucił do kontenera na śmieci... Na szczęście trafiła na wspaniałych ludzi, którzy otoczyli chorego psa opieką.

Uwaga! Ta historia chorego psa znalezionego na śmietniku to prawdziwy wyciskacz łez…

Ktoś wyrzucił chorego psa na śmietnik

Na całym świecie psy spotyka okrutny los. Przekonał się o tym mieszkaniec Sao Paulo w Brazylii, który pewnego dnia zajrzał do stojącego na ulicy kontenera na śmieci. Pomiędzy workami na odpady zauważył malutką, czarno-białą suczkę, która bezwzględnie potrzebowała pomocy. Na szczęście trafiła na odpowiednią osobę – Palhinha Rodrigo, który natychmiast zareagował i zaopiekował się rozpaczliwie wyglądającą psinką.

"As pessoas que estão tentando fazer desse mundo pior, não estão tirando um dia de folga. Como posso eu?"Sobre o caso da cachorrinha jogada numa lixeira e sobre tantos outros casos que acompanhamos todos os dias.Pra você PROTETOR eu peço, não desanime, comemore cada vitória, cada adoção, cada cura, etc..O Amor é mais forte que o ódio e tenho fé que breve teremos leis mais eficazes e que o poder de nossa união vai prevalecer.A cachorrinha já está sob os cuidados do veterinário do Canil Municipal e faremos de tudo para que ela fique bem…Orem por ela e assim que tiver novidades eu passo pra vocês.Paz e Bem!!!

Opublikowany przez Palhinhę Rodrigę Sobota, 18 lipca 2020

Okazało się, że sunia ze śmietnika wymaga operacji

Znalezioną między workami na śmieci sunię natychmiast zabrano do weterynarza. Po dokładnych badaniach okazało się, że stan psiaka jest ogólnie dobry, jednak w jej brzuchu znaleziono dość spory guz. Usunięcia wymagała także jedna listwa mleczna. Przed operacją trzeba było najpierw doprowadzić chorego psa do pełni sił. Suczka nazwana Flower została więc dokładnie umyta i opatrzona, a następnie odwieziona do hoteliku zajmującego się chorymi czworonogami. Po drodze okazało się, że Flower jest prawdziwą fanką jazdy samochodem!

NOTÍCIAS SOBRE A FLORZINHAHOJE FOI DIA DE BELEZA.COM TODO CARINHO E AMOR, A EQUIPE DA Petland Botucatu DEU UM BANHO…

Opublikowany przez Palhinhę Rodrigę Wtorek, 21 lipca 2020

Pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów Flower zaczyna dochodzić do siebie i nabiera sił. Chętnie wychodzi z boksu, spaceruje w towarzystwie innych psiaków i jest po prostu przeurocza! Aż ciężko uwierzyć, że tak cudownego psa ktoś bezdusznie wyrzucił do śmieci. Jak tylko sunia w pełni wyzdrowieje, zacznie być przygotowywana do adopcji. Z taką historią i urokiem osobistym pewnie szybko znajdzie dom. Zresztą sami zobaczcie, jaka jest słodka!

Opublikowany przez Palhinhę Rodrigę Piątek, 24 lipca 2020

Nie można się poddawać!

Palhinha Rodrigo, który znalazł sunię na śmietniku, pisze na swoim Facebooku:

Ludzie, którzy wyrządzają zło na tym świecie, nie robią sobie dnia wolnego. Więc ja też nie mogę. Psiak wyrzucony do śmietnika to tylko jedna z wielu spraw, którymi się zajmujemy. Proszę was, byście się nie poddawali i świętowali każdy sukces, każdą adopcję, każdego wyleczonego psiaka… Miłość jest silniejsza niż nienawiść i wierzę, że niedługo nasze prawo będzie skuteczniejsze.

Prawo również w Polsce nie jest idealne – oprawcy zwierząt często unikają odpowiedzialności za swoje czyny. Trzymamy więc kciuki za obowiązek czipowania wszystkich psów. Może to rozwiązanie nareszcie pozwoli na karanie osób znęcających się nad psami.

Autor: Aleksandra Prochocka
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments