Ciężarna goldenka modelką. 9 dni przed porodem wzięła udział w sesji zdjęciowej

fot. Twitter / Kennedy Sorensen

Robimy zdjęcia naszym pupilom w różnych sytuacjach, chcąc w ten sposób utrwalić zabawne, codzienne, nietypowe chwile. Ale na pomysł zrobienia takiej sesji fotograficznej, jak Kennedy Sorensen, chyba nikt jeszcze nie wpadł.

Jedna z obecnie panujących mód polega na robieniu sesji zdjęciowych przez kobiety spodziewające się dziecka (Maternity Photo Shoot). Pomysł spodobał się Kennedy Sorensen z Taft w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, opiekunce Chanel, suczki rasy golden retriever, która spodziewa się szczeniąt. Mają one przyjść na świat lada dzień.

By upamiętnić moment oczekiwania na potomstwo, Kennedy postanowiła zorganizować sesję zdjęciową dla swojej suczki i ojca przyszłych szczeniaczków golden retrievera LeeRoy.

Zaczęło się od tego, że spytałam właścicielkę LeeRoya Amy Rients, czy nie chciałaby, żeby zrobić sesję ciężarnej Chanel. Jej bardzo spodobał się ten pomysł – opowiadała portalowi The Huffington Post Kennedy.

Bajeczna sesja

Od słów niedaleko było do czynów i panie umówiły się w domu Kennedy Sorensen. Mieszka ona na małej farmie, na której można spotkać kurczaki, kaczki, psy, koty, szczury i świnkę miniaturkę.

Amy przywiozła ze sobą LeeRoya, a Kennedy poprosiła kuzyna do pomocy przy organizacji sesji. Wszystko udało się nadzwyczajnie, a efektem są zamieszczone na Twitterze zdjęcia, które obejrzało i polubiło już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Zaskoczyło nas, że zdjęcia cieszą się taką popularnością. Cieszymy się, że nasze psy wywołują uśmiech na twarzach wielu ludzi i że zdjęcia podobają się im tak samo jak nam – mówi Kennedy Sorensen.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments