Ciężarna pitbulka na bruku

fot. YouTube

Właściciele wyprowadzili się i zostawili ją na pastwę losu: bez jedzenia i w ciąży. Pitbulka Lollie okropnie bała się ludzi i gdyby nie Hope for Paws pewnie nie przeżyłaby ani ona, ani jej szczenięta.

Gdy Lisa Arturo zauważyła błąkającą się ciężarną pitbulkę poprosiła o pomoc organizację Hope for Paws. Na widok ludzi suczka uciekła jednak w panice i ukryła się pod samochodem. Długo przełamywano lody i namawiano ją, by wyszła. Potem trzeba było ją umieścić w klatce, aby była bezpieczna w podróży. To również nie było łatwe, ale w końcu się udało. Następnie Lollie została wykąpana. Podczas żadnej z tych czynności nie wykazała nawet śladu agresji.

Znalazła się pod opieką Lisy Ashe i pięć dni później urodziła dziewięcioro szczeniąt. Osiem tygodni później Lisa znalazła wszystkim wspaniałe domy. I tylko Lollie czeka jeszcze na nowych opiekunów, którzy nie skażą jej – jak poprzedni – na tułaczkę. A jeśli chcecie sprawdzić, czy wasze gruczoły łzowe się nie zatkały, obejrzyjcie ten film i spójrzcie w bezradne smutne, ale i pełne ciepła oczy Lollie. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments