Co się kryło w żołądku pewnego psa

Fot. I love dogs

Tucker, czekoladowy labrador, wymiotował dwa dni z powodu niestrawności. Lois Matykowski z Wisconsin w Stanach Zjednoczonych nie mogła ukryć zaskoczenia i jednocześnie radości, kiedy sprzątała po swoim psie. To, co znalazła, zaskoczyłoby każdego.

Lois Matykowski wybrała się na lody na patyku wraz z wnuczką i nieodłącznym psem. Gdy spokojnie spacerowały, lód wnuczki zniknął nagle w pysku ich psa Tuckera. Czworonóg przez dwa dni wymiotował niemal bez przerwy. Opiekunka bardzo się martwiła o pupila. Kiedy po raz kolejny sprzątała to, co zwymiotował, nagle krzyknęła zdziwiona. Coś zabłysło i przykuło jej wzrok. Okazało się, że Tucker zwymiotował jej pierścionek zaręczynowy z diamentami, który zaginął blisko pięć lat temu.

Lekarz weterynarii opiekujący się Tuckerem stwierdził, że prawdopodobnie połknięty lód spowodował przemieszczenie się pierścionka, który przez te wszystkie lata mógł zalegać w jakimś zagłębieniu żołądka psa. Tym razem czworonożny złodziej lodów swoim uczynkiem pomógł sobie, a przy okazji nieświadomie uszczęśliwił swoją panią. PK   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments