Czego może nauczyć się shih tzu

fot. YouTube

Nuda to coś, za czym psy nie przepadają. Jednak Cooper, dwuletni shih tzu z Wielkiej Brytanii, nie może na nią narzekać. Jego opiekunka Kristy Forrester uczy go różnych sztuczek, a on to uwielbia.

„Cześć, mam na imię Cooper i jestem shih tzu! Urodziłem się 1 lipca 2013 roku i mieszkam z moją panią Kristy w Lytham w Lancashire w Wielkiej Brytanii. Kristy lubi uczyć mnie niezwykłych sztuczek. Wiele osób pyta Kristy, jak jej się udało mnie tego wszystkiego nauczyć, więc wyjaśnia to na tej stronie (www.coopertheshihtzu.com).

Kristy podczas nauki stosuje tylko pozytywne metody szkoleniowe (miłość, pochwały, smakołyki) i kliker. Niektóre sztuczki wymagają komend wydawanych gestami, inne słownych, a czasem nie trzeba ich wcale. Wideo z moimi sztuczkami można obejrzeć na YouTube i Instagramie – nic tam nie było montowane, a większość udało się nagrać co najwyżej w kilku podejściach. Choć Kristy poświęca dużo czasu na szkolenie mnie, większość czasu spędzam na spacerach i bieganiu po plaży 🙂 Lubię uczyć się nowych sztuczek, bo to oznacza dla mnie, że dostanę mnóstwo smakołyków!”.

Zobaczcie sami, co umie Cooper. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
oliwcia123
4 lat temu

WOW!! też chce żeby mój shih-tzu tak umiał!!!!!! łał