Czego może nauczyć się shih tzu - Psy.pl - mamy nosa!

Czego może nauczyć się shih tzu

Nuda to coś, za czym psy nie przepadają. Jednak Cooper, dwuletni shih tzu z Wielkiej Brytanii, nie może na nią narzekać. Jego opiekunka Kristy Forrester uczy go różnych sztuczek, a on to uwielbia.

„Cześć, mam na imię Cooper i jestem shih tzu! Urodziłem się 1 lipca 2013 roku i mieszkam z moją panią Kristy w Lytham w Lancashire w Wielkiej Brytanii. Kristy lubi uczyć mnie niezwykłych sztuczek. Wiele osób pyta Kristy, jak jej się udało mnie tego wszystkiego nauczyć, więc wyjaśnia to na tej stronie (www.coopertheshihtzu.com).

Kristy podczas nauki stosuje tylko pozytywne metody szkoleniowe (miłość, pochwały, smakołyki) i kliker. Niektóre sztuczki wymagają komend wydawanych gestami, inne słownych, a czasem nie trzeba ich wcale. Wideo z moimi sztuczkami można obejrzeć na YouTube i Instagramie – nic tam nie było montowane, a większość udało się nagrać co najwyżej w kilku podejściach. Choć Kristy poświęca dużo czasu na szkolenie mnie, większość czasu spędzam na spacerach i bieganiu po plaży 🙂 Lubię uczyć się nowych sztuczek, bo to oznacza dla mnie, że dostanę mnóstwo smakołyków!”.

Zobaczcie sami, co umie Cooper. MC

Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *