Czy cocker spaniel dogada się z welsh corgie pembroke

fot. Thinkstock

Kate i William, brytyjska para książęca, od kilku tygodni cieszy się towarzystwem czarnego cocker spaniela.

Trzymiesięczny szczeniak pojawił się w ich domu w Anglesey, w północno-zachodniej Walii pod koniec roku. Właściciele na razie nie ujawniają jego imienia.  Rzecznik prasowy książęcej pary zdradza jedynie, że pies pochodzi z miotu, który przyszedł na świat w wyniku skojarzenia którejś z suczek Carol Middleton, matki księżnej Kate, z czworonogiem zaprzyjaźnionego hodowcy. Rodzina Middletonów ma suczkę Ellę, ale brytyjskim mediom nie udało się potwierdzić, czy to ona jest matką szczeniaka należącego do Kate i Williama.

Mały spaniel to pierwszy wspólny pies książęcej pary. Zarówno Kate, jak i William od najmłodszych lat wychowywali się w otoczeniu czworonogów. Niestety Widgeon, ukochany labrador retriever księcia Williama, odszedł za Tęczowy Most dwa lata temu.

Bukmacherzy w Wielkiej Brytanii przyjmują już zakłady dotyczące imienia psa: 10:1 stawiają na imię Charlie, 33:1 na Bouncer, a 66:1 na Fenton. My zaś zastanawiamy się, czy nowy czworonożny członek książęcej rodziny porozumie się z ulubieńcami królowej Elżbiety II welsh corgie pembroke.

KK, Londyn

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments