Dwa pyski psów schroniskowych

fot. YouTube

Filmik pokazujący, że pies ze schroniska tylko za kratami bywa smutny i nieszczęśliwy, a w towarzystwie człowieka odzyskuje wigor i chęć do zabawy, ma zmienić stereotyp myślenia o bezdomniakach.

Stale przybywa zwierząt w schroniskach, a chętnych do przygarnięcia czworonoga ciągle jest za mało. Ale pracownicy schronisk nie siedzą z założonymi rękami i co rusz szukają nowych pomysłów na promocję adopcji. Tym razem powstał fajny, nie przesadnie wzruszający, blisko siedmiominutowy filmik, którego pomysłodawcą są miłośnicy zwierząt z przytuliska „Przytul psisko” w Brzegu.

Realizacji klipu podjęło się Monkeyz Studio TV, które od dawna wspiera to schronisko. Jak twierdzą pracownicy przytuliska, największą przeszkodą w adopcjach psów ze schroniska jest panujący stereotyp, że bezdomniak to wyłącznie trudny do ułożenia zwierzak ze zwichrowana psychiką. W jednej części filmu widzimy więc wesołe, bawiące się z człowiekiem, biegające za rowerem psy. W drugiej zaś te same stworzenia spoglądają na nas zza krat swoimi tęsknymi oczami, wypatrującymi, czy ktoś po nie przyjdzie i zabierze do normalnego, wolnego świata. Jak Wam podoba się ten pomysł? PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments