Jaka karma dla wybrednego yorka?


Dzień dobry!
Podajemy naszemu pieskowi karmę Acana, ale on nie wykazuje głębszych chęci do jej jedzenia. Jest to sucha karma Acana Adult Small Breed. Jak się okazuje karma ta zawiera 12% mięsa z kurczaka, 12% mięsa dehydratyzowanego z kurczaka i 12% dehydratyzowanego mięsa z indyka. Czy jest jakaś bardziej wartościowa, smaczniejsza i polecana karma?
Z góry dziękuję.

Acana to jedna z lepszych suchych karm dostępnych obecnie na rynku. Inne polecane przez nas karmy suche to na przykład Carnilove, Farmina N&D czy Orijen.

Częstą przyczyną wybrzydzania przy jedzeniu jest stała dostępność miski. Psiaki zaczynają chętniej zjadać karmę, jeśli mają ją podawaną o konkretnych, stałych porach w ciągu dnia, a po upływie 30 minut miska zabierana jest poza zasięg czworonoga. Więcej porad dotyczących żywienia psich niejadków znajdziecie tutaj: https://www.psy.pl/pies-niejadek/

W przypadku psów wybrednych ważny jest także prawidłowy sposób przechowywania karmy. Nieodpowiednio przetrzymywana karma nabiera nieprzyjemnego zapachu, który psi nos doskonale wyczuwa.

Autor: Redakcja Portalu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments