Elżbieta Romanowska wygrała 10. odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nagrodę przekazała na zwierzaki!


W dziesiątym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie mogli podziwiać kolejne wcielenia uczestników. Ten odcinek wygrała aktorka Elżbieta Romanowska. Dlaczego o tym piszemy? Bo czek na 10 tysięcy złotych przekazała na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce!

Aktorka Elżbieta Romanowska jest uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co sobotę, wraz z innymi znanymi osobami biorącymi udział w programie, zaskakuje widzów nowymi metamorfozami. W ostatnim, dziesiątym odcinku, który był emitowany w długi weekend majowy (04.05), wybrzmiały filmowe hity. Tego wieczoru triumfowała Elżbieta Romanowska, która wcieliła się w Doris Day. To już druga wygrana aktorki w tym muzycznym show. Pozostali uczestnicy programu wykonali utwory Ed Sheerana, Lady Gagi czy Christiny Aguilery.

10. odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”

W minioną sobotę wyemitowany został dziesiąty odcinek muzycznego programu. Widzowie będą mogli oglądać metamorfozy uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo” jeszcze tylko w jednym odcinku, a później pozostanie tylko wielki finał, do którego wchodzi czwórka najlepszych z najwyższą liczbą punktów.

Dziesiąty odcinek programu upłynął pod znakiem największych filmowych piosenek. Uczestnicy wykonali m.in. takie przeboje jak „I See Fire” z „Hobbita”, „Always Remember Us This Way” z filmu „Narodziny gwiazdy”, „You Can Leave Your Hat On” z „9 i 1/2 tygodnia” czy wspomnianą wcześniej Doris Day w „Perhaps, Perhaps, Perhaps” z „Roztańczonego Buntownika”.

Elżbieta Romanowska zwyciężyła po raz drugi!

W dziesiątym odcinku muzycznego programu jurorzy byli zgodni co do tego, kto powinien w nim wygrać. Ela Romanowska od każdego z nich otrzymała najwyższą notę, zostawiając pozostałych uczestników daleko w tyle. Co więcej, jurorzy oklaskiwali występ aktorki na stojąco.

Ty tańczyłaś, a dźwięk i głos był jak z płyty. Cudownie czysty – powiedział po występie Eli Piotr Polk.

To nie była pierwsza wygrana aktorki. Po raz pierwszy Elżbieta Romanowska wygrała w trzecim odcinku, w którym mogliśmy podziwiać jej metamorfozę i wykonanie piosenki Missy Elliott.

Nagroda przekazana na TOZ

W każdym odcinku uczestnicy wygrywają czek na 10 tysięcy złotych. Elżbieta Romanowska, która triumfowała w minioną sobotę, przeznaczyła nagrodę na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Mój pies nie wybaczyłby, gdybym postąpiła inaczej – powiedziała aktorka.

View this post on Instagram

Leniwa Niedziela ?❤️? Nie samą pracą człowiek żyje . Czasem biorę na swoje barki za dużo zapominając ze nie jestem robotem . Zaczynam się czuć przepracowana i sfrustrowana. Nic mnie nie cieszy , jestem rozdrażniona , łatwo mnie wtedy wyprowadzić z równowagi . Nie lubię siebie takiej . A gdy jeszcze do tego zaczną Cię zawodzić ludzie do tej pory Ci bliscy to zimowa depresja gotowa . Co wtedy zrobić ? Każdy ma na to swój sposób . Ja lubię się wtedy odciąć od świata , zaszyć w domu , obejrzeć jakiś fajny film przy którym będę mogła sobie popłakać , wyjść na długi spacer z Browarkiem. Zresetować głowę . Ta niedziela była mi potrzebna ! Teraz może być już tylko lepiej ?? A jak Wasz Weekend ? #weekend #sunday #together #positivevibes #private #life #time #only #for #me #dog #friends #actress #animals #polishgirl #woman

A post shared by Ela Romanowska (@elaromanowska) on

Prawda, że to ładny gest?

Źródło: www.rmfmaxxx.pl, zdjęcie główne: www.instagram.com/elaromanowska

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments