Gangster ratuje psy

fot. screen OWN

Spotkanie z bezdomnym psem odmieniło życie Jamesa „Head” Giulianiego z Brooklynu. Ratując Bruna, uratował siebie, a teraz ratuje kolejne potrzebujące pomocy zwierzaki.

Przez 20 lat James Giuliani jako członek mafii handlował kokainą i marihuaną. Rządził na ulicy i na co dzień stosował przemoc. Broń, wymuszenia to była jego codzienność. Spotkanie z bezdomnym psem zmieniło jednak wszystko, donosi „Huffington Post”.

Gdy znalazł Bruna, ten był chory, wręcz umierający. Po jego skórze pełzały robaki, Giuliani zaopiekował się zwierzakiem i zrobił wszystko, by ten wrócił do zdrowia. Gdy później Bruno odszedł, jego opiekun postanowił zmienić swoje życie. Zerwał z mafią i dziś wraz z żoną ratuje bezdomne psy w okolicy, a także szuka im domów. Prowadzi też The Diamond Collar, czyli zakład fryzjerski dla psów. Tak samo nazywa się też program w telewizji OWN, którego Guliani został bohaterem. Sam mówi, że najważniejsze dla niego jest, by ratować zwierzęta – wszystkie, zawsze i w każdej sytuacji. I wciąż pamięta, że choć to on uratował Bruna, to tak naprawdę Bruno uratował jego. MC

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments