Golden lub labek zamiast relanium

fot. Facebook

Szaleństwo świątecznych podróży panowało na całym świecie, także w Stanach Zjednoczonych. W tym okresie znalazło się w drodze ponad 100 mln Amerykanów, w tym 38 mln skorzystało z samolotów. W opanowaniu stresu związanego z podróżą pomagało im ponad 230 psów pocieszycieli.

Właśnie wróciłam z akcji United Paws na lotnisku OHare w Chicago. Witałam pasażerów z innymi psami z LCC K-9 Comfort Dogs, Paxem, Buckiem i Kare oraz naszymi przewodnikami. Widzicie mnie pod logo United Airlines? Bardzo lubię te wszystkie pieszczoty. To wielka szansa, by się podzielić miłością z tak wieloma podróżnikami – można przeczytać na facebookowym profilu Gracie. Golenka Gracie należy do comfort dogs, psów pocieszycieli, przynoszących ulgę podczas stresujących podróży.

Dla wszystkich tych Amerykanów, których świąteczne podróżowanie przyprawia o rozstrój nerwowy, tamtejsze linie lotnicze United Airlines przygotowały niespodziankę. To naturalny sposób na uwolnienie się od stresu, czyli psy. Ponad 230 czworonogów z organizacji United Paws wraz ze swymi opiekunami odwiedza siedem amerykańskich lotnisk i pozwala się głaskać i przytulać zestresowanym podróżą pasażerom. Przedstawiciele United Paws mówią, że zgodnie z badaniami 5 minut spędzone z psem obniża poziom hormonów stresu, a także ciśnienie krwi. MC

 

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CherryAndVesla
4 lat temu

Słoooodkoooo =) Bardzo dobry pomysł. Fajnie by było gdyby takie psy były też w Polsce na lotniskach, tylko że przez cały rok =)