Goldenka płacze z radości na widok powracającej opiekunki

13-letnia goldenka, gdy witała się ze swoją opiekunką po trzech miesiącach rozstania, zdawała się niemal płakać. Hannah Foraker nigdy wcześniej nie opuszczała na tak długo domu, a z goldenką, można powiedzieć, że razem się wychowywały. Trzy miesiące przed świętami Bożego Narodzenia Hannah spędziła w Fort Sill w Oklahomie, biorąc udział w wojskowych ćwiczeniach. Kiedy więc wróciła do domu na święta, suczka Buddy nie mogła ukryć radości na widok swej opiekunki.

– Kiedy wróciłam do domu, ona była w ogrodzie i początkowo nie zorientowała się, że jestem. A gdy już to się stało, podbiegła do mnie i zaczęła skomleć i płakać. Była taka podniecona – opowiadała Hannah ABC News.

Kilkunastoletnia Buddy prawie nie słyszy i ma problemy ze stawami. Hannah martwi się, że jej stan może się pogorszyć przed jej kolejnym przyjazdem do domu w listopadzie. Postanowiła więc, że będą „rozmawiać” na Skypie. Kiedy Hannah dzwoni do rodziny, Buddy, słysząc jej głos, jest podekscytowana, nie bardzo wie, o co chodzi i liże laptop.

Hannah umieściła wideo z powitania ze swoją podopieczną na YouTube – obejrzało je już 4,4 mln osób, zobaczcie i wy 🙂 MC