Goldenka płacze z radości na widok powracającej opiekunki


Gdy 21-letnia szeregowa Hannah Foraker opuszczała dom i udawała się na ćwiczenia, było jej smutno, że rozstaje się ze swoją suczką Buddy. Nie zdawała sobie jednak do końca sprawy, jak bardzo będą za sobą tęsknić. To się okazało dopiero po trzech miesiącach, gdy wróciła na krótko do domu.

13-letnia goldenka, gdy witała się ze swoją opiekunką po trzech miesiącach rozstania, zdawała się niemal płakać. Hannah Foraker nigdy wcześniej nie opuszczała na tak długo domu, a z goldenką, można powiedzieć, że razem się wychowywały. Trzy miesiące przed świętami Bożego Narodzenia Hannah spędziła w Fort Sill w Oklahomie, biorąc udział w wojskowych ćwiczeniach. Kiedy więc wróciła do domu na święta, suczka Buddy nie mogła ukryć radości na widok swej opiekunki.

– Kiedy wróciłam do domu, ona była w ogrodzie i początkowo nie zorientowała się, że jestem. A gdy już to się stało, podbiegła do mnie i zaczęła skomleć i płakać. Była taka podniecona – opowiadała Hannah ABC News.

Kilkunastoletnia Buddy prawie nie słyszy i ma problemy ze stawami. Hannah martwi się, że jej stan może się pogorszyć przed jej kolejnym przyjazdem do domu w listopadzie. Postanowiła więc, że będą „rozmawiać” na Skypie. Kiedy Hannah dzwoni do rodziny, Buddy, słysząc jej głos, jest podekscytowana, nie bardzo wie, o co chodzi i liże laptop.

Hannah umieściła wideo z powitania ze swoją podopieczną na YouTube – obejrzało je już 4,4 mln osób, zobaczcie i wy 🙂 MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments