Jak zmienia się owczarek niemiecki, gdy dorasta? Zobacz niesamowity film!

fot. Shutterstock

Ekspresowe dorastanie małego onka. Od ośmiotygodniowego malucha do rocznego młodzieńca w zaledwie 40 sekund!

Nasze zwierzęta i dzieci dorastają tak szybko, że czasami trudno uwierzyć, jak wiele może się zmienić w zaledwie kilka miesięcy. Ten owczarek niemiecki jest najlepszym tego dowodem!

Uroczy film ukazujący zmianę wyglądu owczarka niemieckiego od szczenięcia do rocznego młodzieńca szybko stał się hitem sieci. Film w zaledwie 40 sekund pozwala nam dojrzeć coś, co często w zwykłej codzienności nam po prostu umyka i nie dostrzegamy tego w takim stopniu.

Owczarek niemiecki i jego pamiątka ze szczenięcych lat

Właściciele czworonożnego pupila o imieniu Dunder robili codziennie psu zdjęcia w tym samym miejscu, by móc uwiecznić go w danej chwili i zobaczyć, w jak szybkim tempie się on zmienia. Rezultatem jest czterdziestosekundowy filmik ukazujący szczeniaka w wieku od ośmiotygodniowego szczeniaka do rocznego, pięknego psiaka.

Filmik z pewnością spodoba się nie tylko miłośnikom psów. Owczarek niemiecki Dunder posłusznie pozował do zdjęć, by na sam koniec ukazać się z urodzinowymi akcesoriami – czapką i świeczką.

Filmik stał się hitem sieci i ma ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube’ie.

Życie toczy się dalej

Właściciele Dundera kontynuowali projekt, aż owczarek niemiecki skończył dwa lata. Efekt możemy podziwiać poniżej:

Powyższy filmik nie zdobył już takiej popularności jak pierwszy. Prawdopodobnie wynika to z tego, że nie ma tutaj aż tak zauważalnych zmian w wyglądzie Dundera.

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments