Pochwal się zwierzem! Jak zrobić z psa gwiazdę Instastory?

fot. Shutterstock

Internauci pokochali Stories na Instagramie. Nie może więc tam zabraknąć twojego zwierzaka!

Chciałbyś, aby twój pupil zabłysnął na Instagramie? Nie zapominaj o dodawaniu ciekawych relacji, dzięki którym będziesz mógł dzielić się z obserwatorami momentami z życia czworonoga. Jak zrobić z psa gwiazdę Instastory? Oto nasze porady!

Coś nowego

Fotka ze wspólnego wylegiwania się na kanapie, filmik ze spaceru… Dziel się z fanami ważnymi i mniej ważnymi momentami z życia twojego pupila. Istotne, by to, co udostępniasz, było autentyczne. Liczy się również konsekwencja! Aktualizuj Stories co kilka godzin. Im więcej dodasz historii, tym więcej osób je obejrzy!

Na tęczowo

Większość użytkowników ogląda filmiki na Stories bez dźwięku, więc jeśli dodajesz wideo, na którym rozmawiasz z pupilem, odbiorca nie usłyszy dialogu. Znudzony obejrzy Relacje na innym koncie. Jak tego uniknąć? Na swojej wrzutce umieść napisy, by wyjaśnić, czego dotyczy historia. Najlepiej w różnych kolorach tęczy!

Daj głos… fanom

Zastanawiasz się, jaką nową zabawkę wybrać dla zwierzaka lub w jakim kolorze szelek będzie wyglądał lepiej? Wykorzystaj funkcję tworzenia ankiet na Stories i pozwól, by twoi fani pomogli ci w wyborze! Po zrobieniu zdjęcia lub filmu kliknij ikonkę naklejek. Wybierz opcję „Ankieta”, zadaj pytanie i ciesz się zaangażowaniem fanów!

Wrzutka z twistem

Jak zrobić z psa gwiazdę Instastory? Twórz śmieszne filmiki dzięki efektom specjalnym. Nawet tak proste czynności, jak karmienie zwierzaka czy zabawa jego ulubioną zabawką, mogą być ekscytujące! Zapętlaj filmiki Boomerangiem, baw się opcją Superzoom! Gotowy efekt przyozdób naklejkami i napisami. Rezultat może zaskoczyć nawet ciebie!

Pytania i odpowiedzi

Być może twoi fani chcieliby wiedzieć więcej o tobie i poznać bliżej twojego zwierzaka. Są ciekawi, czym go karmisz, jak pielęgnujesz, jak znalazł się w twoim domu. W swojej Relacji poproś, aby zadawali ci pytania! Umieść na wrzutce nalepkę „Pytania” (znajdziesz ją w naklejkach). Odpowiadaj, publikując kolejne Stories.

Autor: Alicja Kowalska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments