Pochwal się zwierzem! Jak zrobić psu fotkę z pazurem?

fot. Shutterstock

Chcesz, aby twój pupil zabłysnął w internecie? Te sesje zdjęciowe to będą hity!

Któż z nas nie lubi oglądać zdjęć zwierzaków? No właśnie! Chciałbyś, aby twój pupil wyróżnił się na tle pozostałych czworonogów? Zastanawiasz się, jak zrobić psu fotkę, aby stała się hitem? Poznaj kilka naszych pomysłów!

Rodzinne foto

Zwierz to dla ciebie członek rodziny? Zrób mu taką sesję, jakby był człowiekiem! Pstryknij fotkę, gdy siedzi z tobą przy stole, jedząc obiad, fotografuj, gdy wyleguje się na łóżku, posadź go w okularach przed laptopem, jakby pracował. A jeśli dopiero pojawił się w twoim domu – co powiesz na taką sesję, jaką się robi noworodkom?

Oczami zwierza

Jak to jest być psem lub kotem? Pokaż fanom świat widziany jego oczami! Wykorzystaj kamerkę i specjalną uprząż, dzięki której przytwierdzisz rejestrator do zwierzaka. Jeśli zamontujesz go na grzbiecie, w kadrze zobaczysz uszy pupila i to, co ma przed nosem. Z tej perspektywy spacer lub zabawa będą superinteresujące!

Uchwyć go w biegu

Jak zrobić psu fotkę z pazurem? Latające uszy, zawinięte ogony, falujące języki i ta radość na pysku! Internauci szaleją na punkcie zwierzaków w ruchu, więc na twoim profilu nie może ich zabraknąć! Rzucaj pupilowi zabawkę, przywołuj go, zachęcaj do skakania. Uchwycenie zwierza w dynamicznej sytuacji nie jest proste i nie zawsze kończy się sukcesem – ale warto!

Blisko, jeszcze bliżej

Wypełnij cały kadr swoim zwierzakiem! Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, ale nie tylko one zasługują na zdjęcia robione z bardzo bliska. Całe pyszczki, same nosy, łapy, wibrysy czy ogonki sfotografowane w przybliżeniu gwarantują efekt wow! Przy odrobinie szczęścia uda ci się z bliska ustrzelić fotkę, jak pupil ziewa lub się myje. Sama słodycz, prawda?

Fajne przebieranki

A może by się tak pośmiać z gwiazd Instagrama? Wystylizuj pupila na swojego idola lub parodiuj słynne sesje zdjęciowe, które pojawiają się na profilach celebrytów. Widzisz oczami wyobraźni rudego buldoga ucharakteryzowanego na Eda Sheerana? Ważne, abyś do niczego zwierzaka nie zmuszał. Pamiętaj: to musi być zabawa dla was obojga!

Autor: Alicja Kowalska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments