Jednookie szczenię pod opieką mężczyzny widzącego na jedno oko

fot. screenshot Instagram

Jordan Trent ma żonę i dwoje dzieci, a od niedawna także malutkiego owczarka australijskiego, którego nikt nie chciał - nie chciał, bo piesek urodził się z jednym okiem. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił jednak, że padł na niego wzrok mężczyzny, który także stracił wzrok w jednym oku.

„Mój brat, który widzi tylko na jedno oko, kupił psa, który urodził się z tylko jednym okiem i którego nikt nie chciał” – napisała na portalu społecznościowym Reddit Kendra Trent, siostra Jordana. I zamieściła zdjęcie nietypowej pary, co wywołało ogromne zainteresowanie i wzruszenie wielu osób.

A było tak: Jordan wraz z rodziną spędzał święta w Sulphur Bluf w Teksasie. Wybrał się wtedy z jedną ze swych sióstr na pchli targ i tam zobaczył malutkiego szczeniaczka owczarka australijskiego, który miał tylko jedno oko. – Był ostatni z miotu – opowiadała Kendra Trent dziennikarzom portalu „The Huffington Post”.- Mężczyzna, który chciał sprzedać psa, powiedział, że nikt nie chce go kupić”.

Postanowił to zrobić Jordan Trent. Człowiek, który nie widzi na lewe oko. Gdy był w szkole średniej, o oka wpadł mu opiłek żelaza. Choć Jordan przeszedł wiele operacji, lekarzom nie udało się sprawić, by widział na to oko. Jak się okazało, piesek też nie ma lewego oka.

Jordan zabrał puszystą kulkę do domu, a tam zakochali się w niej wszyscy członkowie rodziny – a jest ona liczna, bo święta spędzały razem 22 osoby. Piesek otrzymał imię Shiner Solo. Shiner to nazwa ulubionego przez rodzinę Trenta teksańskiego piwa, a Solo wzięło się od Hansa Solo, bohatera „Gwiezdnych wojen”, które uwielbia Jordan. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments