Jesse zawsze pomoże


Odkurzy, wyniesie śmieci, umyje okna, wymasuje swoją opiekunkę, zdejmie jej buty i skarpetki – poznajcie jack russell teriera Jesse, który to wszystko potrafi.

Jesse i jego właścicielka Heather Brook mają już na swoim koncie sukcesy w programach telewizyjnych, filmach i reklamach. Nie jest to pierwszy terier, który tak spodobał się widzom – pionierem na rynku rozrywki był Terry rasy cairn terrier, który grał psa Toto w „Czarnoksiężniku z krainy Oz”. Potem był jack russell terrier Moose, który w serialu komediowym „Frasier” grał Eddiego. Gdy Moose przeszedł na emeryturę, zastąpił go jego syn Enzo (więcej o Moose i Enzo czytaj TUTAJ). Ostatnio sławę zdobył jack russell terrier Uggie, który zagrał w filmie „Artysta” (więcej przeczytaj TUTAJ).

Jesse nie jest jeszcze zapraszany na czerwone dywany – na razie podbija serca internautów. Użytkownicy portalu YouTube podziwiają, jak terier ćwiczy aerobik czy świętuje Boże Narodzenie. Pies ma już swoją stronę internetową, fanpage na Facebooku i prowadzi blog. AW
 

 

 


 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments