Jesteś ciekaw, ile kilometrów chodzisz z psem? Możesz to łatwo zmierzyć! - Psy.pl
dingdog

Jesteś ciekaw, ile kilometrów chodzisz z psem? Możesz to łatwo zmierzyć!

Nowa wersja popularnej wśród psiarzy aplikacji DingDog przyniosła bardzo przydatną funkcję, a więc liczenie dystansu spacerów.

Obsługa funkcji jest banalnie prosta, więc nie powinna nikomu sprawić problemów przy użytkowaniu. Zestawienia dzienne, tygodniowe, miesięczne i łączne pokażą waszą aktywność. Każdy spacer możecie udostępnić na Facebooku, pokazać, gdzie spacerowaliście i podzielić się fajnymi miejscami spacerowymi.

Twórcy aplikacji zapowiadają, że zapisy tras to tylko początek świetnej zabawy, jaką przygotowują dla właścicieli czworonogów. Oczywiście będziemy was na bieżąco informować o tym, co nowego będzie można znaleźć w aplikacji.

Husky w natarciu

Na razie aktualizacja dostępna jest tylko na urządzeniach z Androidem, ale na dniach ukaże się aktualizacja na iPhone’y. Nazwa wersji to już tradycyjnie nazwa psiej rasy. W wypadku wersji 5.0 jest to husky. Oczywiście dlatego, że to rasa znana z pokonywania dużych dystansów. Długich dystansów spacerowych więc wam życzymy z aplikacją w telefonie!

   
—————
Aplikację można pobrać bezpłatnie z:
GooglePlay: https://goo.gl/QkRjz6
AppStore: https://goo.gl/PnImw4
Więcej na www.dingdog.pl
Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *