Konkurs dla internautów


Większość z nas lubi fotografować psy. Jak robić to dobrze? Jeśli wiesz - masz szanse na wygranie niezwykłej książki „Psy – 1001 fotografii”

Poniżej publikujemy – niezbyt udane – zdjęcie psa. Jakie autor popełnił błędy? Co należało zrobić aby zdjęcie było lepsze, ładniejsze? Autorów trzech najciekawszych, najlepszych odpowiedzi nagrodzimy książkami ufundowanymi przez Wydawnictwo Olesiejuk. Czekamy do 16 lutego. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: redakcja@psy.pl w temacie maila wpisując "słowo zdjęcie".

O fotografowaniu psów przeczytać mozesz również w artykułach publikowanych na łamach miesięcznika "Mój Pies": Królowie obiektywu, Dwa klaśnięcia… i pstryk!, Różne barwy zwierzaka, Czarna magia, Kraina cieni – zwierzęta i obiektyw.

Więcej o książce 1001 fotografii:
Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o. o.
Format: 15 cm x 15 cm

Pies to niewątpliwie najlepszy przyjaciel człowieka, symbol wierności i oddania. Psy różnią się wielkością, rodzajem i barwą sierści, ale przede wszystkim temperamentem. Zadaniem tej książki jest prezentacja poszczególnych ras. Decydując się na zakup psa, musimy sami wiedzieć, czego od niego oczekujemy. Inną rasę wybierzemy, kiedy mamy dom z ogrodem, inną , gdy mieszkamy w bloku. Wybór rasy zależy też od tego, czy mieszkamy w centrum miasta, czy na przedmieściach . Musimy rozważyć wiele różnych czynników. Ta książka z pewnością nam w tym pomoże. Niezależnie od tego praktycznego aspektu książki , psy pokazane w niej mają tyle wdzięku i uroku, że warto ją mieć, nawet jeśli dzisiaj nie myślimy o zakupie psa.

www.olesiejuk.pl
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments