Konkurs fotograficzny „Żarłok”


Konkurs fotograficzny będzie trwał do końca roku. Co miesiąc będziemy wybierać zwycięzców miesiąca, a spośród nich pod koniec 2015 roku wybierzemy zdjęcie roku.

 

Temat drugiej rundy konkursu to „Żarłok”. Aby wziąć udział w zabawie, należy dodać zdjęcie do galerii (TUTAJ), wybierając kategorię „Galeria konkursu fotograficznego”.

Uwaga! Jedna osoba może dodać tylko jedno zdjęcie i założyć jedną galerię. Galerię należy zatytułować „Żarłok” – fotografie, które nie będą spełniały tego warunku, trafią do kategorii ogólnej „Wasze zdjęcia” i nie wezmą udziału w konkursie.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Na zdjęcia podpisane „Żarłok” czekamy do 14 czerwca. Wszystkie prawidłowo dodane zdjęcia będzie można oglądać w galerii TUTAJ. Zdjęcia są publikowane najpóźniej po 72 godzinach od założenia galerii. Jeśli po tym czasie zdjęcia nadal nie ma w galerii konkursowej, można to zgłosić na redakcja@psy.pl

Autorzy kilku wybranych przez redakcję zdjęć (naszym zdaniem najlepszych) otrzymają paczkę pysznych, naturalnych przysmaków dla psa marki Brit. 

 

Autor zdjęcia roku, które wybierzemy spośród wyróżnionych fotografii pod koniec 2015 roku, otrzyma wysokiej klasy aparat fotograficzny oraz worek karmy Brit.

www.karmybrit.pl).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments