Kto powiesił suczkę na drzewie? Trwają poszukiwania sprawcy


Fundacja Mania Pomagania szuka sprawcy okrutnego czynu. Jej działacze chcą się dowiedzieć, kto powiesił suczkę w pobliżu schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu. Uwaga! Drastyczne zdjęcia!

Kto powiesił suczkę? W czwartek 29 listopada, około południa, w Fundacji Mania Pomagania odebrano telefon z prośbą o interwencję w związku z okrutnym zdarzeniem. Rzecz miała miejsce w pobliżu schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu.

Sprawa dotyczyła powieszonego psa, dla nas o tyle bulwersująca, że miało to miejsce zaraz za schroniskiem dla zwierząt w Wałbrzychu (gdzie tego psa mogli oddać zamiast pozbawiać życia)… – czytamy na fanpage’u Fundacji Mania Pomagania.

Kto powiesił suczkę

Gdy przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania wraz z lekarzem weterynarii Anną Redlicką przyjechali na interwencję, w pobliżu schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu była już obecna policja. Policjanci wskazali, gdzie znajduje się powieszone zwierzę.

Widok łamiący mi serce na tysiąc kawałków… niewielka sunia powieszona na własnej smyczy… dramat! – czytamy na fanpage’u Fundacji Mania Pomagania.

Przedstawiciele fundacji nagłośnili na Facebooku sprawę powieszenia suczki. Chcą się dowiedzieć, kto powiesił suczkę. Są też już wstępne wyniki sekcji i oględzin zwłok zabitej suczki. Potwierdziły one, że suczka została pobita i uduszona. Stało się to prawdopodobnie w środę 26 listopada.

Post i zdjęcia wywołały wśród internautów ogromne emocje. Poniższy komentarz jest jednym z najłagodniejszych:

Nie wierzę!!!!!!!!! Po prostu…
!!!!! Nie ogarniam!!!!!! To jest chore, co człowiek potrafi zrobić ze zwierzęciem!!!!!!

Szukają sprawcy okrutnego postępku

Fundacja Mania Pomagania zbiera pieniądze na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę okrutnego zabicia suczki. Przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania chcą, by poniósł on karę za swój okrutny i bezwzględny postępek. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zwracamy się z ogromną prośbą, jeżeli ktoś rozpoznaje sunię, zna właściciela lub widział całe zdarzenie, BARDZO PROSIMY o anonimowe informacje do nas! Pomóżcie nam znaleźć sprawcę, niech odpowie za to, co zrobił! – apelują przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania.

Dotąd zebrano ponad 10 tys. zł. Suma wciąż rośnie.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments