Kulisy telewizyjnego show


W środę (23.06) ukaże się najnowsze wydanie miesięcznika "Mój Pies", a w nim m.in. wywiad z Victorią Stilwell znaną w Polsce z telewizyjnego programu "Ja albo mój pies"!

Stilwell opowiada w nim o swoich metodach szkoleniowych, ale także o tym, jak powstaje popularny program. "Pięć lat temu, kiedy oglądałam pierwszy odcinek amerykańskiej wersji "Superniani", powiedziałam sobie: zrobię taki program o psach! Napisałam list do kanału czwartego brytyjskiej telewizji i zadzwonili następnego
dnia".

"Kiedy już wybierzemy bohatera, ekipa ustala szczegóły techniczne i logistyczne: jaki sprzęt będzie potrzebny itp. Poznaję psa i jego właścicieli, dopiero gdy przyjeżdżam i dzwonię do drzwi. Wcześniej mam wgląd jedynie do materiałów z castingu. Na planie jest trzech operatorów, dwóch dźwiękowców – w sumie około 15 osób. Pierwszego dnia obserwuję rodzinę i zachowanie psa. Kolejne trzy dni to szkolenie i pokazywanie właścicielom, na czym polegają ich błędy wychowawcze oraz jak można im zaradzić. Po kilku tygodniach wracam, by sprawdzić postępy".

"Nie obiecuję gruszek na wierzbie. Nie mam czarodziejskiej różdżki, za sprawą której pies od razu przestanie ujadać czy załatwiać się w domu".

Więcej w lipcowym wydaniu miesięcznika "Mój Pies".

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments