„Możecie kupić wszystko, co mam”. Wyprzedaje swoje rzeczy, by ratować chorego psa

fot. Snoopysbigheart.com

Snoopy ma za duże serce. Jeśli nie przejdzie operacji, umrze. Jego właścicielka postanowiła za wszelką cenę go ratować, choć pieniędzy na operację – na razie – nie ma.

Architektka wnętrz z Londynu Ann-Dolly Ostrloh wystawia na sprzedaż wszystkie rzeczy i meble ze swego mieszkania. Potrzebuje pieniędzy na operację Snoopy’ego, psa, którego przygarnęła kilka lat temu.

Pies i Steven Hawking
fot. Snoopysbigheart.com

Możecie kupić wszystko: moje rzeczy, meble, kosmetyki nawet zamek do moich drzwi, jeśli chcecie. Wszystko oprócz… mojego psa – napisała Ann-Dolly na Facebooku.

Dlaczego Ann-Dolly to robi? Jej psu, mieszańcowi chihuahuy i teriera Snoopy’emu, zostało zdaniem weterynarzy tylko kilka miesięcy życia. Wszystko dlatego, że jego serce nadmiernie rośnie. By uratować zwierzaka potrzebna jest operacja kosztująca 37 000 funtów. Można ją przeprowadzić tylko w Paryżu.

Większość potrzebnych pieniędzy Ann-Dolly udało się już zebrać. Zlikwidowała konta oszczędnościowe, zaciągnęła pożyczki w banku oraz u rodziny i przyjaciół. Potrzebuje jeszcze 9 000 funtów.

Chętnie pozbędę się wszystkiego, nic nie ma dla mnie takiej wartości jak Snoopy – pisze Ann-Dolly.

Snoopy i Ann-Dolly wędrują razem po świecie od 9 lat. Wtedy kobieta przygarnęła pieska, którego ktoś w Boże Narodzenie wyrzucił na śmietnik.

Snoopy
fot. Snoopysbigheart.com

Potem czworonóg trafił do schroniska dla zwierząt w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Schroniska, w którym, gdy pies szybko nie trafi do adopcji, jest usypiany. Snoopy miał w swym nieszczęściu szczęście, bo nie tylko znalazł dom, ale i opiekunkę gotową zrobić dla niego wszystko.

Pies i Brian May
fot. Snoopysbigheart.com

Snoopy dużo podróżował z Ann-Dolly. Na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z tak znanymi osobami jak brytyjski astrofizyk Stephen Hawking, zoolog i pisarz Richard Dawkins czy Brian May, gitarzysta zespołu Queen. Piesek jest mimo swego wieku i choroby pełen energii. Jego właścicielka chce mu ofiarować kolejne lata życia.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
Sylwia
4 lat temu

Pewnie zrobiłabym to samo. Nie moglabym sobie spojrzec w oczy nie zrobiwszy dla psa wszystkiego co w mojej mocy. Dla mnie zaden problem wysprzedac wszystko co cenne byle tylko ratowac psa.