O prezentach ślubnych dla celestynowskich psów


W mediach pojawia się coraz więcej nieprawdziwych informacji o datkach, którymi goście zaproszeni na ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha wsparli schronisko w Celestynowie.

„Będzie nam ogromnie miło, jeśli zamiast tradycyjnych kwiatów przekażecie nam datki, którymi wesprzemy schronisko w Celestynowie – tak na zaproszeniach ślubnych napisali nowożeńcy. Możecie o tym przeczytać w listopadowym numerze miesięcznika „Mój Pies”.

Tymczasem na wielu portalach internetowych pojawiły się informacje, że obiecane pieniądze nie trafiły do znajdujących się w celestynowskim schronisku psów. Jak jest naprawdę? 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zebraną kwotę przekazali Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP, które m.in. opiekuje się schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Zarząd fundacji CPZ TRIP informuje nas, że „Aleksandra Kwaśniewska doskonale wie, czym się zajmujemy, dlatego zdecydowała się przekazać pieniądze schronisku poprzez naszą fundację. Cała kwota jest już na koncie CPZ TRIP i zostanie przeznaczona na wsparcie schroniska w Celestynowie. Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco na naszym fanpage’u na Facebooku: www.facebook.com/CPZ.TRIP”.
 
>>> Czytaj więcej o działaniach Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP <<<
 
Wysokość kwoty, jaką udało się uzbierać nowożeńcom, jest objęta tajemnicą. AW
 
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments