Odnaleziona po 9 latach dzięki czipowi

fot. YouTube

Suczka, która zaginęła w 2004 roku, błąkała się po ulicach Salisbury w Wielkiej Brytanii. Stamtąd trafiła do schroniska Bath Cats and Dogs Home, gdzie okazało się, że ma czip i można ją zwrócić właścicielom.

Niamh zniknęła ze swego domu w Martley w Wielkiej Brytanii 9 lat temu. Jej opiekunowie długo jej szukali, ale nie udało im się jej odnaleźć. Tęsknili za nią bardzo, ale po tak długim czasie stracili nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze się spotkają. Tym większym zaskoczeniem był dla nich telefon ze schroniska Bath Cats and Dogs Home. Jego pracownicy informowali, że suczka, która do nich trafiła, ma czip z adresem państwa Mae. Szok był wielki, a radości nie było końca.

Gdy pani Mae przyjechała odebrać suczkę ze schroniska, ta machała ogonem i lizała ją po twarzy. Nie wiadomo, co się działo z Niamh przez te wszystkie lata, ale gdy została znaleziona, nie była w złym stanie. To, że choć po tak wielu latach, wróciła do domu, zawdzięcza czipowi. A dla państwa Mae to najpiękniejszy z możliwych prezent pod choinkę. MC
 


 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments