Dołącz do projektu Pethelp Plus – trwają ostatnie dni rekrutacji!


Dbasz o zdrowie swojego psa i chcesz robić to jeszcze lepiej? A może twój pies powinien zrzucić kilka kilogramów, ale do tej pory brakowało wam motywacji? Teraz jest okazja, by marzenia wprowadzić w życie!

Jesteś stale zabiegany, masz mnóstwo spraw na głowie, przez co cierpi twoja relacja z pupilem? Czy wasza wspólna aktywność ogranicza się tylko do krótkich spacerów? Teraz możesz to zmienić! Weź udział w Pethelp Plus i zyskaj profesjonalne wsparcie lekarzy weterynarii oraz trenerów. Zapisy trwają do 25 sierpnia – to już ostatnie dni rekrutacji!

Pethelp Plus – co to takiego?

Podejmij wyzwanie i zacieśnij łączącą was więź – zgłoś się do projektu badawczego Pethelp Plus. Dlaczego? Pethelp Plus to projekt, który pozwoli tobie i twojemu czworonożnemu przyjacielowi lepiej się poznać, a przy okazji spędzić ze sobą więcej czasu. Nie tylko dowiesz się więcej o potrzebach swojego pupila, ale także, dzięki nowym technologiom, sprawdzisz, czy nie zawodzi cię intuicja i czy odpowiednio dbasz o jego potrzeby. Dodatkowo, dołączając do dwumiesięcznego badania, pomożesz polskiemu startupowi dowieść, że profilaktyka zdrowotna oraz rozwój behawioralny psa są niezwykle ważne.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do projektu Pethelp Plus, przeprowadzanego na terenie Warszawy i okolic, przyjmowane są do 25 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://pethelp.pl/projektbadawczy/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments