Pies i kot od A do Z


Dorota Sumińska – niekwestionowany autorytet w dziedzinie weterynarii i zoopsychologii – poprowadzi w kwietniu seminarium, podczas którego odpowie na pytania: „Co to znaczy być psem?” i „Co to znaczy być kotem?”.

 

„Uwielbiam dr Dorotę Sumińską za inteligencki etos – miłość i szacunek do przyrody, ludzi, wolność wewnętrzną, ekscentryczność” – napisał internauta. Podczas seminarium „Pies i kot od A do Z” Dorota Sumińska podzieli się z jego uczestnikami wiedzą na temat fizjologii i psychiki psów i kotów.  Odpowie na zwykłe, ale i niezwykłe pytania, na przykład: dlaczego człowiek i pies mogą używać tych samych leków psychotropowych i jak nie dopuścić do konieczności ich stosowania albo dlaczego koty drapią. Rozprawi się też z mitami na temat chorób odzwierzęcych.

 


Seminarium jest przeznaczone dla wszystkich chcących zdobyć podstawową wiedzę o zwierzętach, dla osób myślących o pracy ze zwierzętami w przyszłości, dla tych, którzy pracują zawodowo ze zwierzętami: petsitterzy, groomerzy, pracownicy schronisk i organizacji prozwierzęcych, wolontariusze, właściciele sklepów zoologicznych oraz dla pedagogów, nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wiedza zdobyta na tym seminarium pomoże kształtować właściwe podejście do zwierząt w duchu empatii i szacunku.
 

50 procent zysku z seminarium zostanie przekazane Fundacji Karuna – Ludzie dla zwierząt na realizację projektu „Grosik życia”, wieloletniego ogólnopolskiego programu sterylizacji zwierząt domowych.

Więcej informacji: Głos zwierząt oraz na Facebooku. Rezerwacja TUTAJ. MC

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments