Pitbul w kolejce po lody


Synoptycy zapowiadają, że koniec tygodnia będzie pod znakiem upałów. Temperatura ma znacznie przekroczyć 30 stopni C. A co wtedy jest najlepsze? Wiadomo: lody, lody, lody dla ochłody. Czworonogi też je lubią :)

W Stanach Zjednoczonych popularne są auta, z których sprzedaje się lody. Na ich dźwięk zbiegają się wszystkie dzieci z okolicy. Ale – jak się okazuje – nie tylko dzieci. Pewien pitbul radośnie macha ogonem, gdy tylko usłyszy, że zbliża się pojazd z lodami. Biegnie do niego w podskokach, rozgląda się za swoją opiekunką, a następnie wraz z nią grzecznie ustawia się w kolejce, a właściwie nie ustawia się, tylko siada. Cierpliwie czeka, aż jego pani kupi loda, a potem z ogromną, widoczną dla wszystkich przyjemnością go pochłania. Zobaczcie sami 🙂 MC

PS A przy okazji: Pamiętajcie, by w upały zapewnić swoim pupilom chłodną wodę i możliwość ukrycia się w cieniu, zabierajcie psy na spacery o poranku i wieczorem, kiedy jest chłodniej, no i oczywiście nie zostawiajcie ich w samochodach – nie tylko w upał! Ale przecież wy to wszystko wiecie, prawda?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments