Pola Pospieszalska ambasadorką akcji „Zerwijmy łańcuchy”


Z reguły akcja „Zerwijmy łańcuchy” miała ambasadora, który pomagał nam rozpowszechniać ideę w mediach. Tym razem rolę ambasadorki zgodziła się pełnić piosenkarka Pola Pospieszalska – nominowana w tym roku do nagrody Serce dla Zwierząt.

Pola Pospieszalska jest jedną z trzech założycielek fundacji K-9 Angels, zajmującej się m.in. sprowadzaniem z Rumunii i Tajlandii bezdomnych psów i szukaniem im domów w Wielkiej Brytanii.
 

>>> Przeczytaj artykuł „Trzy anioły rumuńskich psów” <<<


Od 2002 roku mieszka w Londynie. Obecnie ma cztery swoje psy – dwa adoptowane z Rumunii, a dwa z brytyjskich schronisk – i zawsze jednego „na tymczasie”. Mówi, że na świecie jest za dużo psów, a za mało domów, i w każdy możliwy sposób stara się pomóc tym czworonogom, które domów nie mają lub są źle traktowane. Tym razem powalczy o dobro zwierząt poprzez wspieranie akcji „Zerwijmy łańcuchy”.

15 września przyleci do Polski z Londynu specjalnie po to, by wziąć udział w akcji, i przypnie się do budy na Placu Zamkowym w Warszawie. W ten sposób wyrazi swój sprzeciw wobec trzymania psów stale na uwięzi.
 

>>> Przeczytaj artykuł „Nominowana do nagrody Serce dla Zwierząt – Pola Pospieszalska” <<<

 

organizatorzy:

          

 

partnerzy akcji:

                    

 

patroni medialni:

              

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments