Serce dla Zwierząt 2016. Głosujemy od dziś!


W plebiscycie Serce dla Zwierząt organizowanym już po raz trzynasty przez portal Psy.pl wszystkich nominowanych wyróżnia jedno: mają szlachetne serca otwarte na bezinteresowną i czynioną bez rozgłosu pomoc zwierzętom. Doceńcie to, co robią dla naszych braci mniejszych i zagłosujcie na swojego faworyta.

Od trzynastu lat, każdej wiosny nasza redakcja podejmuje się jednego z najtrudniejszych zadań – wyboru nominowanych do nagrody Serce dla Zwierząt spośród wielu wspaniałych kandydatów. Kiedy w 2004 roku wystartowała pierwsza edycja plebiscytu, osób pomagających zwierzętom było naprawdę niewiele. Z roku na rok było ich jednak coraz więcej. Cieszymy się w imieniu tych, które mówić nie umieją, czyli czworonogów, że dziś ludzi nieobojętnych na ich los spotyka się niemal na każdym kroku. Od kilku lat wybieramy zatem kilkoro z nich, starając się pokazać, jak różne są sposoby, by przyczyniać się do poprawy losu zwierząt.

Nasi nominowani to jak zwykle zarówno osoby zupełnie nieznane, jak i cieszące się popularnością z powodu pracy estradowej, filmowej czy biznesowej. W pełni zasługują na uznanie za to, co robią dla braci mniejszych, ale, co także bardzo ważne, ich zaangażowanie może być wzorem do naśladowania dla innych. Wszystkim im przyświecają słowa wypowiedziane na gali wręczenia nagrody przez Ewę Bem, laureatkę dziesiątej edycji plebiscytu: „My i one jesteśmy na tej ziemi jednakowo ważni”.

Nasz plebiscyt na trwałe wpisał się w kalendarz wydarzeń i wiemy, że nasi czytelnicy z zaciekawieniem oczekują, na kogo w tym roku będzie można oddać swój głos. Przedstawiamy więc naszych wspaniałych kandydatów: osiem nominacji do nagrody Serce dla Zwierząt 2016.

Oto oni: Dawid Podsiadło (SMS: SERCE.1), Jerzy Gara (SMS: SERCE.2), Irena Jankowska (SMS: SERCE.3), Olga Frycz (SMS: SERCE.4), Solange Olszewska (SMS: SERCE.5), Krzysztof Giemza (SMS: SERCE.6), Mateusz Łątkowski (SMS: SERCE.7), Łukasz Górka (SMS: SERCE.8).

Od jutra przez kolejnych osiem dni będziemy przedstawiać tutaj ich sylwetki.

Laureata poznamy 16 czerwca podczas uroczystej gali, która odbędzie się tradycyjnie w gościnnym Pałacu Sobańskich w Warszawie. Wyniki głosowania zostaną podane także na portalach Psy.pl i Koty.pl. oraz w magazynie „Mój Pies i Kot”, miesięczniku „Moje Smaki Życia” i tygodniku „Kropka TV”.

Głosowanie właśnie się rozpoczęło! Potrwa do 11 czerwca do godziny 23.59. Wystarczy wysłać SMS pod numer 71750 (koszt: 1,23 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać: SERCE.SYMBOL KANDYDATA.

Wszystkie sylwetki nominowanych, historia plebiscytu i regulamin głosowania są dostępne na www.sercedlazwierzat.pl.

Dla głosujących przygotowaliśmy wspaniałe nagrody: urocze poduszki i kubki dla miłośników zwierząt.

Poznajcie niezwykłe osoby nominowane do nagrody Serce dla Zwierząt 2016 i zagłosujcie!

Miło nam poinformować, że w tym roku plebiscyt „Serce dla Zwierząt” otrzymał honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments