Skaczą do wody w… mieszkaniach


Co mają wspólnego powodzie w domu i igrzyska olimpijskie? Jak to co? Psa! Tak przekonuje pewne amerykańskie towarzystwo ubezpieczeniowe. Nas przekonali, a was?

W swojej w nowej kampanii reklamowej firma ubezpieczeniowa Farmer Insurance odwołuje się do prawdziwych wydarzeń z 2013 roku, kiedy to sprytne szczeniaki pod nieobecność właścicieli odkręciły kran i w ten sposób spowodowały zalanie mieszkania. Ta niewiarygodna historia stała się inspiracją do stworzenia serii krótkich spotów reklamowych, której bohaterami są psy uprawiające wodne dyscypliny olimpijskie: pływanie synchroniczne i skoki do wody.

W rolę komentatora sportowego wcielił się zdobywca Oscara J.K. Simmons. Jednak prawdziwymi gwiazdami reklamy zostały czworonogi: Tank, Montana, Oksana, Bubbles, Nacho i Toby. Każdy z nich prezentuje własny styl wykonywania wodnych ewolucji.

Jack russell terrier Tank, choć niewielki, ma naprawdę wielkie serce. Do tego prezentuje szczególnie trudny styl.

Ulubieńcem tłumów jest natomiast Montana. Jego skoki wzwyż zapierają publiczności dech w piersiach.

Buldog Bubbles, który skacze z wyjątkowo trudnej pozycji (szósty stopień schodów!), dla dodania sobie odwagi przed skokiem liże swój nos. Co z tego, że nie ma figury sportowca?

Natomiast Oksana, która na co dzień jest typem kanapowca, przy skoku pomaga sobie ogonem. Chociaż skacze z niełatwej pozycji (metrowej komody!), radzi sobie naprawdę dobrze.

Muskularny Churchill wietrzy, a nawet liże zwycięstwo jeszcze przed startem. Jest niezwykle skupiony na perfekcyjnym wykonaniu zadania.

Toby w swoim występie stawia nie na styl, ale na odległość. Niestety traci równowagę jeszcze przed wybiciem. Ten młody zawodnik wiele się jeszcze musi nauczyć. To jednak dopiero początek jego kariery.

Najbardziej z nich wszystkich startem przed międzynarodową publicznością stresuje się Nacho. Długo przygotowuje się do skoku i koryguje pozycję, ale i jemu w końcu udaje się skoczyć.

Dla nas każdy z psów zasługuje na aplauz. A czy wy macie już swojego ulubieńca? AB

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments