Skok z mostu

fot. www.nbcchicago.com

Suczka rasy beagle skoczyła z ponaddwudziestometrowego mostu w mieście Burlington w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych.

Siedmioletnia suczka Brandi podczas wieczornego spaceru promenadą w Burlington uciekła swemu właścicielowi Robertowi Lorenzowi. Świadkiem zdarzenia był policjant Rob Bittner, który włączył światła awaryjne w radiowozie, aby spowolnić ruch uliczny i ułatwić opiekunowi złapanie psa. Niektórzy kierowcy samochodów zatrzymywali się i włączali do akcji. Beagle przestraszył się tak wielu nieznanych mu osób, które go goniły, i skoczył z ponaddwudziestometrowego mostu.      

Gdy tylko właścicielka suczki Alexis Lorenz dowiedziała się o zaginięciu Brandi, zaczęła jej szukać. Po czterech godzinach poszukiwań policja uznała, że pies nie żyje, ale wtedy nagle Brandi odnalazła się. Nie miała dużych obrażeń, a od chwili, gdy zniknęła, różniła się przede wszystkim tym, że była… cała mokra.

Następnego dnia właściciele zabrali suczkę do lekarza weterynarii. Miała siniaki na całym brzuchu, ale nic ponadto.

Brandi wiele już przeszła – pięć lat temu została adoptowana. Doświadczenia z poprzedniego domu spowodowały, że jest bardzo nieufna wobec obcych osób. Teraz właściciele kupili suczce specjalne szelki, które zapobiegają ucieczkom – państwo Lorenzowie mają nadzieję, że taka historia więcej się nie powtórzy. KO

View more videos at: http://nbcchicago.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments