Świąteczna paczka dla Azylu


Jeśli między 1 a 23 grudnia będziesz robić zakupy w sklepie Maxi Zoo w Warszawie, możesz też spełnić życzenia czworonożnych podopiecznych Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Wystarczy, że kupisz jakiś produkt wskazany przez fundację i przekażesz je zwierzętom ze schroniska. Maxi Zoo dodatkowo dopłaci część wartości do każdego produktu przeznaczonego dla Azylu.

Na taki prezent czeka na przykład uroczy kundelek Alf (na zdjęciu powyżej), który lubi dzieci i szuka domu, a także inni podopieczni Azylu (zobacz niektórych poniżej). Zwłaszcza zimą taka pomoc jest nieodzowna. Dlatego Maxi Zoo we współpracy z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem przygotowało 45 produktów, których przebywające w schronisku psy i koty potrzebują najbardziej. Wśród nich są karma sucha i mokra, przysmaki, ale również koce czy zabawki. Pełna lista produktów jest dostępna w sklepie Maxi Zoo i na www.maxizoo.pl w regulaminie akcji.

Frida ma prawdopodobnie dwa lata, lubi ludzi i inne psy. Czeka na adopcję.

Gdy odwiedzisz sklep Maxi Zoo, znajdziesz prezenty dla psów z Azylu na specjalnie oznakowanym regale. Po zakupie prezentu (w specjalnej cenie) otrzymasz kartkę, na której możesz złożyć życzenia psu lub kotu, którego obdarowujesz, a pracownicy sklepu powieszą ją na choince, która się w nim znajduje.

Dwuletni Bono jest miły i spokojny, lubi suczki, z psami bywa różnie. Czeka na adopcję.

Wszystkie gwiazdkowe prezenty od klientów Maxi Zoo zostaną przekazane Fundacji Azylu pod Psim Aniołem do 31.12.2012 r. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments