Światowy dzień psa! - Psy.pl

Światowy dzień psa!

googletag.cmd.push(function() { googletag.display('single_midtext'); }); Z okazji światowego dnia psa obchodzonego 1 lipca, wraz z wydawnictwem Zielona Sowa przygotowaliśmy dla Was konkurs! W zabawie mogą wziąć udział wszyscy – i dorośli, i dzieci. Dowolną techniką (zdjęcie, obrazek farbami lub kredkami, wycinanka, grafika komputerowa) przedstawcie jeden z tytułów książek dla najmłodszych: "Czaruś,…Z okazji światowego dnia psa obchodzonego 1 lipca, wraz z wydawnictwem Zielona Sowa przygotowaliśmy dla Was konkurs! W zabawie mogą wziąć udział wszyscy – i dorośli, i dzieci. Dowolną techniką (zdjęcie, obrazek farbami lub kredkami, wycinanka, grafika komputerowa) przedstawcie jeden z tytułów książek dla najmłodszych: "Czaruś, mały uciekinier", "Figa tęskni za domem", "W poszukiwaniu domu", "Wróć, Alfiku!" lub "Piesek" (seria "Dbamy o nasze zwierzęta"). Wybierzemy pięciu zwycięzców, którzy otrzymają zestawy trzech książek, w tym jedną z tych, które wybrali do swojej pracy.
 
Na prace czekamy do 25 lipca 2011 roku. Przysyłajcie mailem na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres redakcji – Petstar Sp. z o. o., ul. Bagatela 13/43, 00-585 Warszawa z dopiskiem "KONKURS ZIELONA SOWA". 
Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *